|

سامسونگ

عرضه تراشه اگزینوس 2200 سامسونگ به تعویق افتاد!

ظاهرا سامسونگ برای عرضه تراشه اگزینوس 2200 خود آماده نبود؛ آیا در پی این تاخیر، رونمایی سری گلکسی اس 22 نیز به تعویق خواهد افتاد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- براساس اخبار و گزارش هایی که تا به امروز منتشر شده بودند، انتظار داشتیم که سامسونگ سرانجام از نسل جدید تراشه های انحصاری خود رونمایی کند اما با توجه به گزارش GSMArena که به نقل از IceUniverse منتشر کرده است، عرضه اگزینوس 2200 به تعویق افتاده است. در حقیقت اولین گمانه زنی ها از آنجایی شروع شد که توییت رسمی سامسونگ که تاریخ 11 ژانویه برابر با 21 دی ماه را به عنوان زمان رونمایی این تراشه معرفی کرده بود، از حساب توییتر  این شرکت حذف شد . همان طور که شاهد بودیم هیچ خبری در رابطه با مراسم رونمایی از طرف سامسونگ منتشر نشد.

از طرف دیگر از آنجایی که اخبار و افشاگری های اخیر از رونمایی سری گلکسی اس 22 سامسونگ در 8 فوریه خبر می دهند قطعا این تراشه پیش از آن زمان به بازار معرفی خواهد شد، بنابراین شرکت ابر قدرت فناوری کره ای هنوز زمان کافی را در اختیار دارد؛ با این حال، چنین تغییرات لحظه آخری در برنامه همیشه حاکی از وجود مشکل در پشت صحنه است.

Exynos2200

باید دید آیا تراشه اگزینوس 2200 برای عرضه سری پرچمدار آینده سامسونگ آماده خواهد شد؟ و سوال مهم تر اینکه آیا با توجه به مشکل کمبود جهانی تراشه و به تعویق افتادن زمان رونمایی اگزینوس 2200، رونمایی سری گوشی های پرچمدار این شرکت نیز با تاخیر مواجه خواهد شد؟

با همه ی این اوصاف سامسونگ هنوز حدود یک ماه فرصت دارد، بهتر است امیدوار باشیم که سری گلکسی اس 22 به مشکلات گلکسی اس 21 FE ،که مجبود شد با فاصله زمانی بسیار زیاد از دیگر اعضای سری خود رونمایی شود، دچار نشود.

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی