|

سلفی مبتذل ریحانه پارسا در آینه با لباس سینه چاک! | عکس

عکس منتشر شده از ریحانه پارسا با لباس مبتذل در مقابل آینه

لینک کوتاه کپی شد
2

ریحانه پارسا بازیگر مطرح و با استعداد ایرانی است. ریحانه پارسا در حال حاضر 150.658 فالوور دارد و جزء بازیگران پر طرفدار کشورمان است. ریحانه پارسا در صفحه رسمی اینستاگرامش عکس سلفی از خودش در مقابل آینه با لباس سینه چاکش منتشر کرد.

reyhane_parssaa_1623253740

 

خبر های داغ : عکس ریحانه پارسا لخت در استخر در حال نوشیدن الکل! | عکس جنجالی

عکس ریحانه پارسا و مادر جوان و زیبایش

ریحانه پارسا بازیگر مطرح تلویزیون و سینما کشورمان بود که با مهاجرت به ترکیه و حواشی ای که برایش ایجاد شد آینده کاری اش در ایران به کلی از بین رفت. ریحانه پارسا بارها گفته بود که دل خوشی از خانواده اش ندارد و در بسیاری از پست هایش به پدر و مادرش توهین کرده بود.

حالا عکس لو رفته از مادر جوان و زیبای ریحانه پارسا همه کاربران را شگفت زده کرد. در ادامه شما می توانید عکس ریحانه پارسا و مادرش را مشاهده نمایید:

reyhaneparsaj_1619971057

خبر های داغ : عکس لو رفته سحر قریشی با لباس عجیب توسط هوادارش!

 

پدر و مادر ریحانه پارسا کیستند؟

ریحانه پارسا کودک طلاق است او چندی پیش در یک پست اینستاگرامی نوشته بود: از روزی که همراه با بابا به مقصد خانه مامان بزرگ برای زمان نامعلومی زندگی در آن با مامان و خانه ایی که حالا مال ما نبود خداحافظی کردیم این روزشمار شروع شد؛ تیر امسال ۱۳سال می شود که حسرت دیدن پدر و مادرم برای یک لحظه کنار هم اشک حتی الان من است.

من چند سال در محله ای پایین شهر تهران در خانه مامان بزرگ که «بچه طلاق» نوعی فحش بود و گاهی زخم زبان فامیل های بابام، قد کشیدم؛ مدت کمی است به خواست خودم تصمیم به درمان روح و روان خود گرفتم، تا حفره هایی که سالیان است زیر خاک مانده را پر کنم…

reyhaneparsaj_1617836596

خبر های داغ : واکسن زدن دنیا مدنی و پیش مرگ شدنش برای مردم ایران!

 

بیوگرافی

«ریحانه پارسا» بازیگر سینما و تلویزیون متولد یکم اسفند ماه سال 1377 در تهران است. وی  دارای مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان تئاتر است وی در عکاسی نیز تخصص و (علاقه) دارد.

ریحانه پارسا در یک خانواده شش نفری به دنیا و بزرگ شده است پدرش شغل آزاد و مادرش خانه دار است دو خواهر ویک برادر دارد که هر سه از وی کوچکتر هستند.وی با بازیگری در سریال پدر، در نقش (لیلا) به شهرت رسید این سریال در سال 1397 از شبکه دوم سیما به روی آنتن رفت.

enter|شایا

  • ناشناس ارسالی در

    داره عقده هاش و با این عکسا خالی میکنه....میخاد دیده بشه...بدبخت بیچاره تو ایران که محبوبیتت بیشتر داشت...رفته اون بر تا مشهور تر بشه..رفت دیدایین خبرا نیست....حالا با این عکسا میخادمشهور بشه.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها