|

عکس صدف طاهریان با تاپ مشکی و دامن کوتاه آبی در لب دریا!

عکسی که صدف طاهریان از خودش در فضای مجازی منتشر کرد

لینک کوتاه کپی شد

صدف طاهریان بازیگر خوش چهره و با استعداد ایرانی بود. صدف طاهریان در حال حاضر 3.022.077 فالوور دارد و جزو واینر و مدلینگ های معروف اینستاگرام است. صدف طاهریان در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از خود در لب دریا منتشر کرده است که هم دامن و هم تاپ اش کوتاه است. در ادامه شما می توانید عکس سانسور شده صدف طاهریان را در لب دریا مشاهده نمایید:

sadaftaheriann_1622828548

بیوگرافی

صدف طاهریان متولد 30 تیر 1367 در تهران میباشد او بازیگر سینما و تلویزیون است و در فیلم های سینمایی سلام بر عشق (1388)(حدوداً بیست سالگی)، هیچ کجا هیچ کس (1390) و پس کوچه های شمرون (1391) بازی کرده است. او انواع فعالیت های سینمایی خودش را، در سال 1390 هجری شمسی (حدوداً در سن 22 سالگی)، و باکار و نقش آفرینی در همین فیلمِ هیچ کجا هیچ کس  آغاز کرد.

sadaftaheriann_1618165900

صدف طاهریان در یک شب به ناگاه و در فواصل زمانی کوتاه، چندین عکس متفاوت با عکس های قبلی اش و بدون حجاب در اینستاگرام منتشر کرد. انتشار به ناگهان و یک جای این تصاویر متفاوت، به نحوی کاربران را متعجب کرد و این موضوع باعث شد تا اکانت اینستاگرام این بازیگر با هجمه کاربران اینستاگرامی روبرو شود، دقایقی پس ازآن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه اش هک نشده است.

sadaftaheriann_1621321176

این بازیگر با انتشار این ویدیو اعلام کرد که صفحهٔ اینستاگرامی اش هک نشده است و از کامنتها و توجه کاربران تشکر کرد.او در اینستاگرامش، مهاجرتش به دوبی، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نموده است.همچنین یکی از دوستان وی تصویری از مکالمهٔ خود با وی بصورت پیامکی منشتر نمود که در ان طاهریان ادعا می کند بزودی قصد افشاگری هایی را علیه فساد در سینمای ایران دارد.

enter|شایا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها