|

ادعای وزیر خارجه آمریکا:

ایران هیچ اقدامی برای بازگشت به برجام انجام نداد!

آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا گفت: واشنگتن هنوز تلاش و اقدامی مبنی بر آماده بودن و تمایل ایران برای بازگشت به تعهدات برجامی مشاهده نکرده …

لینک کوتاه کپی شد
شایانیوز- وزیر خارجه آمریکا در تازه ترین اظهارات خود درباره مذاکرات برجام ادعا کرده است که ایران هنوز اقدامی برای بازگشت به توافق هسته ای انجام نداد است. آنتونی بلینکن وزیر خارجه ایالات متحده در مصاحبه با شبکه خبری ای بی سی گفت: واشنگتن هنوز تلاش و اقدامی مبنی بر آماده بودن و تمایل ایران برای انجام اقدامات لازم به منظور بازگشت به تعهدات برجامی مشاهده نکرده است.
 
وی در ادامه افزود: واشنگتن باید برنامه هسته ای ایران را در چارچوبی مشخص قرار دهد و سپس از آن به عنوان یک سکو برای توافق در خصوص موضوعات دیگر استفاده کند. وزیر خارجه آمریکا در ادامه ادعا کرد: واشنگتن هنوز اقدامی از ایران مبنی بر آماده بودن و تمایل برای انجام اقدامات لازم به منظور بازگشت به تعهدات برجامی مشاهده نکرده است. بلینکن در ادامه ادعاهای خود افزود: ایران در برخی از فعالیت ها از جمله تامین مالی گروه های تندرو، حمایت از گروه های ترویستی و اشاعه تسلیحات شرکت دارد. ایران مسلح به سلاح هسته ای این مشکلات را بدتر خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها