|

مرحله دوم عرضه خودرو با چه ماشین هایی است؟ + قیمت

از ۲۰ اردیبهشت ماه مهلت تعریف حساب وکالتی برای مشارکت در مرحله دوم طرح فروش یکپارچه خودروها، نزد بانک‌های عامل فراهم شده است.

لینک کوتاه کپی شد

پنجشنبه 20 اردیبهشت مرحله دوم طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه آغاز شد و تا 10 روز دیگر ادامه دارد. اما خودروهای عرضه‌شده با چه قیمتی به فروش می‌رسند؟

به گزارش «شایانیوز» به نقل از تجارت نیوز؛ بر اساس آنچه تاکنون اعلام شده است 21 خودرو در طرح یکپارچه خودرو عرضه می‌شود. تاکنون صحبت‌های فراوانی بر سر قیمت‌ جدید خودروها صورت گرفت. در این میان، برخی از خودروسازان قیمت جدید اعلامی شورای رقابت را قبول نداشتند و شورای رقابت در مقابل بر اجرای این قیمت‌ها پافشاری می‌کرد. حال جدول جدیدی از قیمت خودروهای عرضه‌شده در سامانه یکپارچه منتشر شده است. البته این جدول همچنان کامل نیست و متقاضیان تعدادی از خودروها برای خودرویی ثبت‌نام می‌کنند که اطلاعی از قیمت آن‌ها ندارند.

600

متقاضیان از امروز تا ۲۹ اردیبهشت ماه فرصت دارند، با مراجعه به یکی از شعب بانک‌ها برای تعریف حساب وکالتی به‌نام (به‌نفع) سازمان حمایت به صورت حضوری یا اینترنتی اقدام کنند. همچنین این متقاضیان تنها 10 روز فرصت دارند که با مراجعه حضوری به یکی از شعب ۲۶ بانک عامل یا به صورت اینترنتی برای افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه 100 میلیون تومانی اقدام کنند.

چه کسانی نمی‌توانند در سامانه یکپارچه ثبت نام کنند؟

همه افراد می‌توانند در دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه خودرو اقدام کنند و محدودیتی از این نظر وجود ندارد. اما افرادی که در مرحله اول طرح یکپارچه فروش خودرو ثبت نام کرده‌اند نمی‌توانند در مرحله دوم ثبت نام کنند مگر اینکه انصراف خود را تا تاریخ 1402/02/20 در سامانه یکپارچه خودرو ثبت کنند. یعنی افراد برای انصراف از مرحله اول خودرو، باید وارد سامانه sale.iranecar.com شوند و انصراف خود از مرحله اول را اعلام کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی