|

جزئیات طرح فروش فوری ایران خودرو

طرح فروش فوری ایران خودرو برای 6 خودروی پرطرفدار

ایران خودرو در اطلاعیه‌ای از آغاز اولین طرح فروش فوری محصولاتش ویژه مادران خبر داد. در این طرح 6 خودروی پرطرفدار ایران خودرو عرضه خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

اولین طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ویژه مادران از سوی ایران خودرو در هفته جدید آغاز خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایران جیب، در این طرح قرار است 6 خودرو پرطرفدار ایران خودرو با موعد تحویل سه ماهه به متقاضیان عرضه شود. این خودروها شامل دنا پلاس اتوماتیک، پژو پارس، پژو 207 دستی و اتومات و سورن پلاس بنزینی و تارا اتوماتیک می‌شود.

به اطلاع عموم متقاضیان مشمول و حائز شرایط می‌رساند همزمان با عرضه خودرو ویژه متقاضیان عادی طرح اولویت بندی سامانه یکپارچه و در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ 1400/08/24 از سوی مجلس شورای اسلامی، برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده‌اند و در سامانه یکپارچه اولویت بندی مرحله اول تابستان 1402 از طریق اولویت بندی وزارت صمت انتخاب شده‌اند امکان ثبت نام مطابق جدول ذیل فراهم است.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند و اسامی ایشان به عنوان اولویت اول فروش فوق العاده طرح مادران به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده می‌توانند دراین بخشنامه ثبت نام نمایند.

زمان فعال سازی این بخشنامه بعد از ارسال پیامک از سوی ایران خودرو خواهد بود.

ezgif.com-webp-to-jpg (2)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی