|

قسمت سوم سریال زخم کاری

شروع دوره ی حکم رانی مالک!

جنازه ی نعمت ریز آبادی در وان حمام ویلای مالکی پیدا می شود. علت مرگ مصرف همزمان الکل و تریاک تشخیص داده می شود. منصوره دختر حاج عمو که سال…

لینک کوتاه کپی شد

سومین قسمت از سریال زخم کاری به نویسندگی و کارگردانی محمد حسین مهدویان و تهیه کنندگی محمد رضا تخت کشیان، جمعه بیست و هفتم خرداد ماه به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد.

مصرف همزمان و بیش از حد تریاک، الکل و بعد هم خفگی در وان حمام علت مرگ حاج عمو اعلام می شود و ناصر و بقیه فقط با قسمت نوشیدن الکل آن مشکل دارند. ناصر همه ی نگرانی اش آبرو ریزی اعلام خبر علت مرگ است و از مالک و نجفی می خواهد که این موضوع مسکوت بماند. بدین ترتیب درخواستی برای تحقیق بیشتر و کالبد شکافی نمی دهد و پرونده ای برای علت مرگ باز نمی شود.

اولین اتفاق بعد از مرگ حاج نعمت، بازگشت منصوره به تهران است. منصوره امور دفاتر لندن را رسیدگی می کرده است و ریزآبادی قبل از مرگش از او خواسته بود که به دفتر تهران بیاید. منصوره، عشق قدیمی مالک، حالا پا به شرکت می گذارد و سعی می کند اوضاع را سامان دهد.

اما مالک در مقابل تصمیمات اعضای شرکت می ایستد و به جای کار هایی که آن ها می کنند درخواست می کند که هر چه سریع تر وصیت نامه خوانده شود تا تکلیف شرکت بعد از مرگ حاج عمو روشن و سهم هر کسی مشخص شود.

مالک به کلی رفتارش نسبت به چند روز قبل عوض می شود. تا قبل از این او بود که در مقابل همه دولا و راست می شد و به همه احترام می گذاشت و حالا پول های نقدی که از نروژی ها گرفته است به او قدرتی داده است که می خواهد از آن استفاده کند و دلیلی برای پرده پوشی نمی بیند.

مغز متفکر پشت اقدامات مالک و کسی که او را به این کار ها وسوسه و وادار می کند سمیرا است. سمیرا مالک را در مشتش دارد و هر از چند گاهی هم قدرتش را به او نشان می دهد. مثل جایی که ناگهانی وارد دفتر او می شود و خلوتش با منصوره را به هم می زند. سمیرا فعلا خوشحال ترین است و هر وقتی که مالک جا بزند و یا بترسد در مقابلش می ایستد و او را دوباره به راه می آورد.

زخم کاری در قسمت سومش نیز به جذابیت دو قسمت قبلی پیش می رود و این نوید را می دهد که تقابل ها و رویارویی بیشتری را در قسمت های آینده و میان شخصیت های داستان شاهد خواهیم بود. مالک با تغییر رفتارش و با پشتوانه ی مالی که دارد قصد عقده گشایی دارد. عقده هایی دیرینه از همه ی اعضای شرکت در طول سالیانی که از جوانی اش تاکنون در شرکت سپری کرده است. هنوز راه زیادی تا پایان این مجموعه باقی مانده است...

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها