|

چگونه نود آرایش کنیم؟

آموزش ترفندهای آرایش نود 1402؛ امسال به جای آرایش هالیوودی طبیعی و حرفه ای آرایش کنید

آرایش نود

آرایش نود از متد های جدید آرایش است که این روزها بسیار محبوب شده است. در روش آرایش نود از رنگ‌ های ملایم و هم رنگ پوست افراد استفاده می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- همانطور که می دانید هر سال یک مدل از آرایش ترند می شود و هر خانم شیک پوشی علاوه بر اینکه استایل ترند و مد روزی دارد باید با آرایش و متدهای آرایشی ترند سال جدید هم آشنا باشد. آرایش نود و سبک آرایش نود Nude از روش‌ ها و متدهای جدید آرایش چهره است که این روزها بسیار محبوب شده است. در روش آرایش نود از رنگ‌ های ملایم برای یک آرایش ساده و هم رنگ با پوست افراد استفاده می‌ شود. می توان گفت آرایش نودی که به صورت حرفه‌ ای انجام شود اصلا قابل نخواهد بود. این به این معنا است که شما بر چهره‌ خود میکاپ دارید اما به قدری این آرایش طبیعی جلوه می‌ کند که به نظر نمی‌ آید مواد آرایشی استفاده کرده‌اید. نکته‌ کلیدی که در انجام آرایش نود باید رعایت شود انتخاب درست رنگ‌ ها بر اساس رنگ و تناژ پوست شما است. برای مثال اگر می خواهید سایه نود بزنید ابتدا باید از تناژ پوستی خود اطلاع داشته باشید و بعد آگاهانه به انتخاب رنگ سایه بپردازید.

بر خلاف اینکه اجرای آرایش‌ های نود ساده به نظر می‌ رسد برای اجرای حرفه‌ای آن باید به نکات ریزی توجه کنید تا در نهایت بهترین و بی‌ نقص‌ ترین میکاپ را انجام دهید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با انواع آرایش نود آشنا شوید.

آرایش نود

آرایش نود

چگونه رنگ های آرایش نود را انتخاب کنیم؟

همانطور که در قسمت بالاتر اشاره کردیم در آرایش نود چهره‌ شما سالم و درخشان جلوه می‌ کند و رنگ‌ هایی که برای آرایش خود استفاده می‌ کنید در هماهنگی کامل با تناژ پوست شما خواهد بود. حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که چگونه باید اطمینان حاصل کنید که رنگ انتخابی با تناژ پوست شما هماهنگ است؟ در جواب باید بگوییم که برای اطمینان به رگ های دستتان نگاه کنید اگر رگ هایی آبی دارید شان می دهد که رنگ پوست شما سرد است، ولی اگر رگ هایی سبز دارید نشان می دهد که پوست شما گرم است. حال که می دانید چه نوع تناژ پوستی ای دارید می توانید متناسب با آن رنگ نود متناسب خود را انتخاب نمایید.

آرایش نود

آرایش نود

چگونه می توان یک آرایش نود چشم داشت؟

برای یک آرایش نود و طبیعی فراموش نکنید که بیشترین وقت خود را باید روی آرایش پوست بگذارید. در ابتدا به منظور ایجاد پوستی صاف و بی‌ نقص از زیرسازهای مخصوص آرایش استفاده کنید. زیرساز آرایشی که به آن پرایمر نیز گفته می‌ شود آرایش شما را یکدست‌ تر خواهد کرد و میزان ماندگاری آن را بر روی پوست افزایش می‌ دهد. در ادامه با کانسیلر صورت خود را کانتور کنید و کرم پودر بزنید، برای فیکس کردن آرایش پوست هم می توانید از پودهای فیکس یا آرایشی استفاده کنید. برای آرایش چشم فراموش نکنید که در میکاپ نود در مینیمال‌ترین حالت ممکن قرار دارند، شما می توانید یک سایه متناسب با پوست خود از طیف های نود انتخاب کنید و بعد از سایه چشم هایتان ریمل بزنید.

آرایش نود

آرایش نود به چه کسانی می آید؟

آرایش نود برای همه افراد با همه نوع پوستی مناسب است، ولی رنگ هایی که استفاده می کنند باید متفاوت باشد. همانطور که در قسمت بالاتر توضیح دادیم طیف رنگ های نود بسیار وسیع است، در نتیجه شما برای آرایش نود باید رنگ های مناسب خود را انتخاب نمایید. برای مثال اگر پوست روشنی دارید بهتر است از رنگ هایی که دارای تناژ صورتی و یا نارنجی ملایم هستند و اگر هم پوستی گندمی دارید می توانید از رنگ‌هایی که دارای ته رنگ پرتقالی هستند استفاده کنید. افرادی هم که پوست های سبزه دارند هم بهتر است از رنگ هایی که دارای بیس مسی گرم و یا برنزی هستند انتخاب کنند، برای رنگ رژگونه هم بهترین انتخاب برای این نوع پوست ها، رنگ هلویی مات خواهد بود.

آرایش نود

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی