|

مانتو چه رنگی بپوشیم؟

معرفی سه رنگِ مانتو برای استایل بهاری؛ شک نکن این مانتوها ازت یک ملکه شیک پوش میسازه!

مانتو شیک

اگر شما هم از افرادی هستید که تا حد زیادی به تیپ و استایل اهمیت می دهید حتما از تاثیر رنگ ها در آن آگاه هستید و به آن نیز توجه می کنید.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- رنگ ها یکی از عناصر تاثیرگذار در زندگی روزمره ما هستند، برای یک لحظه هم که شده تصور کنید که تمام دنیا و یا حتی لباس هایتان سیاه و سفید بود چقدر زندگی کسل کننده می توانست باشد. پس می توان گفت اسن رنگ ها هستند که به زندگی ما زیبایی و روح بخشیده اند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دنیای مد و فشن را دنبال می کنید احتمالا ست کردن لباس هایتان و ترکیب رنگ ها و ایجاد هارمونی در استایل برایتان کار دشوار و زمان بری است و به آن توجه ویژه ای می کنید. اما چیزی که ممکن است ندانید این است که رنگ ها هر کدام می توانند چه معنای خاصی پشتشان داشته باشند و یا اینکه هرکدام می توانند برای چه موقعیت و زمانی مناسب باشند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با سه رنگ جذاب سال آشنا کنیم، این رنگ ها استایل شما را شیک و زیباتر می کنند و از شما ملکه می سازند. برای مثال مانتو آبی و یا مانتو کرم دو تا از ترندهای شیک سال هستند که به عنوان هسته اصلی استایل شما قطعا تاثیر زیادی بر روی ظاهر شما خواهند داشت.

البته خوب است که بدانید تحقیقات نشان داده اند  که رنگ ها علاوه بر زیبایی استایل تاثیر مهمی در حالات ما و همچنین بازخورد دیگران در ارتباط با ما دارند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با چندتا از رنگ های بهاری و شیک آشنا شوید.

مانتو شیک

مانتو آبی آسمانی بپوشید؛ آسمان و به زمین بیاورید

یکی از رنگ های ترند و دوست داشتنی سال جدید که می تواند به شما استایلی شیک و زیبا هدیه دهد رنگ آبی روشن و یا آبی پاستلی است. رنگ آبی خاصیت آرامش بخشی دارد و همه ما را به یاد آسمان آبی و یا دریا می اندازد، پس چه بهتر که در بهار از طبیعت الهام بگیرید و لباس هایی بپوشید که حس زندگی را در شما به جریان در می آورند. مانتو آبی تقریبا رنگ سردی دارد و می تواند با رنگ های گرم به خوبی ترکیب شود. همچنین یک مانتو آبی با سایه های خودش مثل آبی فیروزه ای، آبی آسمانی و سرمه ای به خوبی ست می شود. البته فراموش نکنید که استفاده از این ترکیب ها در استایل می توانید ساده ترین انتخاب باشد و شما انتخاب های جسورانه دیگری هم دارید.

مانتو شیک

مانتو شیک

مانتو کرم را فراموش نکنید؛ زیبا و لوکس لباس بپوشید

رنگ کرم (بسته به غلظت رنگی) از ترکیب سه رنگ زرد، آبی و قرمز ساخته می‌شود و در دایره رنگی در گروه رنگ های خنثی و سرد قرار می‌ گیرد. در نتیجه شما می توانید این رنگ را با رنگ های گرمی مانند قهوه ای، مشکی و یا حتی نارنجی و سبز ست کنید تا استایل خود را بیش از قبل زیبا کنید. فراموش نکنید که مانتوهای کرم با پترن های پلنگی کرم و قهوه ای ترکیب های خاص و زیبایی را می سازند و برای سبک های کلاسیک و استایل های رسمی بسیار گزینه مناسبی نیز محسوب می شوند. جالب است که بدانید مانتو کرم یکی از لباس هایی است که با هر سبک از استایل نیز همخوانی دارد، در نتیجه فرقی نمی کند الگانت می پوشید یا کژوال در هر حال این مانتو استایل شما را زیباتر می کند.

مانتو شیک

مانتو شیک

استایل بهاری را با پادشاه رنگ ها شیک و جذاب کن

رنگ طوسی از رنگ‌ های بسیار پرطرفدار است که توسط زنان و مردان برای انواع مختلفی از لباس‌ های رسمی و غیر رسمی انتخاب می‌ شود. در نتیجه فراموش نکنید که این رنگ مانتو برای می تواند برای شما در هر سبک و موقعیتی معجزه کند اگر به درستی با لباس های دیگر ست شود. برای ست کردن این مانتو در اولین قدم باید ببنید مانتو رنگ طوسی در کنار چه رنگ‌ هایی قابل استفاده است؟ شما می توانید این مانتو را با صورتی، زرد، سرمه ای، یاسی و یا حتی کرم ست کنید.

مانتو شیک

مانتو شیک

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی