|

استایل بهاره افشاری رو بشناسیم

استایل های کژوال بهاره افشاری که یهو خوووب ترند میشن؛ اینجوری باید آلاگارسونی تیپ زد

اگه دنبال یه نمونه الگویی خوب میگردی که کژوال پوشیش تم ترندی داشته باشه بهاره افشاری بهترین الگو ممکنه.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- اگر به لیست سریال های تاثیر گذار و خاطره انگیز تلویزیونی ای که تا حالا تماشا کرده اید فکر کندی احتمالا سریال او یک فرشته بود را به یاد می آورید و البته خانم بهاره افشاری که نقش آفرینی بسیار زیبایی در این سریال داشت. بهاره افشاری این زور ها هم به خاطر حضور فوق درخشانی که در برنامه شب های مافیا و پدرخوانده داره در مرکز توجه ها واقع شده و البته جدای از بازی بی نظیری که در این برنامه از خودشون نشون دادند مسئله دیگری که باعث درخشش ایشون در این برنامه هاست استایل های زیبا و چشمگیری است که در هر شب این برنامه ها برای خودش انتخاب میکنه که نشان دهنده سلیقه و دقت خوب ایشون در استایل کردنه. از همین رو در ادامه نگاهی می اندازیم به اوت فیت های مختلف خانوم بازیگر تا ببینیم از چه ویژگی های پوششی ای در استایل کردن هاش استفاده میکنه.

استایل بهاره افشاری

1.بهاره افشاری کژوال پوش و خوش سلیقه

این روز ها کژوال پوشی خودش یک نوع ترند به حساب میاد و افراد زیادی هستند که به طور غالب از این سبک برای پوشش خودشون استفاده می کنند چه در میون سلبریتی ها و هنرمند ها و چه در میون افرادی که به طور روزانه با اون ها ملاقات می کنیم و خانوم بهاره افشاری هم مثل بسیاری دیگر از همکاران خودش علاقه زیادی به سبک کژوال داره و به مراتب دیده میشه که ایشون استایل های خودش رو بر اساس این سبک طراحی میکنه و همون طور هم که می دونید مشخصه بارز و غالب سبک کژوال این است که شما اوت فیتی رو برای خودتون انتخاب کنید که دارای هیچ محدودیتی نباشه و به شما حس آزادی و راحتی بده. شلوار جین، کفش های تخت و لباس های گشاد و نسبتا اور همگی از مواردی هستند که کژوال پوشی بهاره افشاری رو تصدیق می کنند.

بهاره افشاری کژوال پوش و خوش سلیقهبهاره افشاری کژوال پسند

2.بهاره افشاری کژوال پوش اما از نوع ترندیش

همون طور که قبل تر اشاره کردیم خانوم بهاره افشاری در اوت فیت های خودشون غالبا از سبک کژوال پیروی می کنند اما با این حال نکته بسیار جالب توجه در بسیاری از استایل های ایشون در نظر گرفتن ترند های روز است برای مثال کت شلوار های مونوکروم یا لباس های اور سایز این روز ها جزو ترندی های مد و استایلینگ در نظر گرفته میشند که شاهد هستیم خانوم افشاری در اوت فیت های اخیر خودش چنیدن بار از این المان ها استفاده کرده و همین امر هم باعث میشه که ظاهر کژوال و راحتش زرق و برق بیشتری بگیره و بیشتر توی چشم باشه.

بهاره افشاری کژوال پوش اما از نوع ترندیشبهاره افشاری ترندی پوش

3.بهاره افشاری کژوال پوش اونم از نوع جسور

انتخاب پالت رنگی میتونه به طرز شگفت آوری نمایانگر حس و حال و روحیات شما باشه از طرف دیگه میتونه نشون دهنده ریسک پذیری و جسارت شما در استایل کردن باشه خانوم بهاره افشاری به همون اندازه که در استایل کردن راحته و دنبال سبک راحتی مثل کژوال هم رفته در انتخاب پالت رنگی هم راحته و از انواع و اقسام رنگ های چرخه رنگ برای اوت فیت های مختلف خودش استفاده میکنه البته که ایشون هم مثل خیلی دیگه از افرادی که باید در مراسم های مهم و جلوی دوربین عکاس ها حضور پیدا کنند خیلی وقت ها رنگ های تیره و خنثی به ویژه مشکی رو ترجیح میدند. . و البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که در انتخاب طرح و پترن هم خانوم بهاره افشاری جسارت خوبی داره و در مواقع مختلف میبینیم که از لباس هایی با پترن ها و نقش و نگار های مختلف استفاده میکنه.

بهاره افشاری کژوال پوش اونم از نوع جسوربهاره افشاری کژوال و جسور

به نظر شما کاربران شایانیوز چه نکته های دیگه ای در تیپ و استایل بهاره افشاری قابل توجه است؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید مثل بازیگرا لباس بپوشید و خوشتیپ باشید صفحه استایل سلبریتی ما رو دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی