|

چگونگی استفاده شلوار پاکتی در استایل

عید 1402 شلوار پاکتی بپوشید؛ فرقی هم نداره شلوار بگ یا راسته برای ترند پوشی پاکتی کنید

شلوار پاکتی

اگر این روزها سری به بازارها و پاساژها بزنید متوجه می‌ شوید که شلوارهای پاکتی یکی از ترندهای شلوار در سال جدید است که در استایل عید می درخش…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شاید کمی عجیب به نظر برسد ولی انتخاب مدل شلوار زیبا برای خانم ها نقش مهمی در زیبایی استایل ایفا می کند که به دلیل تنوع بالا شاید اکثر خانم ها در انتخاب آن دچار سردرگمی شوند. ولی جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد شما به کمک این مقاله می توانید مدل های زیبا و ترند عید 1402 را برای داشتن استایلی زیبا و خاص انتخاب کنید. امسال عید شلوار چی بپوشم؟ سوالی است که اکثر خانم ها از خود می پرسند و دنبال یک استایل جذاب با شلوار و ست مورد نیازش هستند. حال اگر می خواهید بدانید شلوار ترند 1402 چه نوع شلواری است باید بگوییم امسال شلوار پاکتی بسیار ترند شده است و جالب است که بدانید فرقی نمی کند که کژوال می پوشید یا کلاسیک، شلوار بگ را انتخاب می کنید یا یک شلوار راسته را برای خود می پسندید؛ شما در هر استایلی که باشید می توانید لبه دمپای شلوار خود را پاکتی کنید و استایلی زیبا و خاص برای خود به ارمغان بیاورید.

در نتیجه اگر خوش سلیقه اید و می خواهید خریدی هوشمندانه برای سال 1402 داشته باشید بهتر است که از ترندهای سال جدید باخبر باشید تا بتوانید استایل خود را به بهترین شکل ممکن کامل کنید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با انواع شلوار دمپا پاکتی و ترند عید 1402 آشنا شوید.

شلوار پاکتی

شلوار راسته و پارچه ای را به روش دنیای مد بپوشید

برای خرید شلوار مجلسی حتما به سایز شلوار بسیار دقت کنید و توجه داشته باشید که نوع جنس پارچه چیست و از آب رفت آن موقع شست و شو مطلع شوید. زیرا که اگر جنس‌ پارچه شلوار نخی باشد حتما باید آن را یک سایز بزرگتر بخرید زیرا در غیر اینصورت با اولین شست و شو ن شلوار دیگر اندازه شما نخواهد بود. حال اگر یک شلوار پارچه ای و راسته را برای استایل عید خود و ست کردن با مانتو مدنظر دارید، بهتر است که آن را با یک مانتو و یا شلوار ست کنید و در نهایت لبه دمپای آن را به روش مدرن سال جدید تا بزنید تا در نهایت به استایلی زیبا و مدرن داشته باشید.

شلوار پاکتی

شلوار پاکتی

برای استایل های کژوال تر شلوار مام فیت پاکتی بپوشید

شلوار مام استایل و مام فیت، در نگاه اول ممکن است شبیه یکدیگر باشند؛ اما تفاوت‌ های جزئی دارند که در ادامه به آن‌ ها خواهیم پرداخت. به طور کلی هر دو شلوار مام استایل و مام فیت گشاد هستند و فاقی بلند دارند. از تفاوت‌ های اصلی این دو‌ شلوار می‌ توان به میزان گشادی آن‌ ها اشاره کرد. شلوارهای مام استایل در قسمت ران از شلوارهای مام فیت گشادتر هستند و به عبارتی دیگر شلوار مام فیت، فیت بدنتان است. این شلوارها نیز دارای فاق بلند هستند، اما میزان گشادی قسمت ران و مچ تفاوت چندانی با هم ندارد. حال اگر ی خاهید یک استایل کژوال و مدرن داشته باشید پیشنهاد ما برای شما استفاده از یک شلوار مام فیت پاکتی است زیرا این شلوار می تواند جذابیت استایل شما را چندین برابر کند.

شلوار پاکتی

شلوار پاکتی

شلوار پاکتی بگ؛ ترند دوست داشتنی و عجیب عید 1402

شلوار بگ به تنهایی یکی از ترندهای دوست داشتنی در سال های اخیر بوده است، ولی جالب است که بدانید طراحان دنیای مد و فشن در سال جدید از ترکیب این ترند زیبا با مدل جدیدی توانسته است یکی از ترندهای جسورانه سال را خلق کنند. بله این ترند جسورانه چیزی نیست جز یک شلوار بگ و پاکتی که در اوایل باعث تعجب شده بود ولی در حال حاضر شاهد درخشیدن آن در استایل های عید 1402 هستیم. شما می توانید این شلوار زیبا را با کفش پاشنه بلند و یا حتی کفش های تخت و نوک تیزی که امسال مد شده اند ست کنید و استایلی منحصربفرد را برای خود به ارمغان بیاورید.

شلوار پاکتی

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی