|

انیمه خوب چی ببینیم؟

با این انیمه ها سور و سات ردیفه و از پا تلویزیون جم نمیخوری؛ ببینی شیفتشون میشی

اگه دنبال چند تا فیلم خوب میگردی که ببینی و حالش رو ببری به جای فیلم و سریال برو تو کار انیمه که حرف نداره.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- اگر اهل تماشا کردن فیلم و سریال باشید احتمالا تا به حال بار ها نام انیمه را هم شنیده اید و به احتمال بسیار زیاد حتا چند تا از جذاب ترین آن ها را هم تماشا کرده اید، اگر فکر می کنید که این طور نیست باید چشم هایتان را ببندید و برنامه هایی که در کودکی تماشا می کردید فکر کنید. مجموعه فوتبالیست ها را به یاد می آورید؟ یکی از محبوب ترین کارتون هایی که از تلویزیون برای سال های متعدد پخش میشد. فوتبالیست ها یک انیمه سریالی است، برای همین هم هست که می گوییم حتما تجربه تماشای انیمه را داشته اید.

فوتبالیست ها

امروزه دنیای انیمه ها بسیار پیشرفته تر شده و داستان های هیجان انگیز تری هم ساخته میشود مثل انیمه نام تو یا شهر اشباح که توانستند حسابی بدرخشند و توجه منتقدین را به خود جلب کنند و صد البته که نقد های مثبت و تحسین برانگیزی هم نصیبشان شد. در ادامه ما به شما لیستی از پنج انیمه سریالی جذاب و دوست داشتنی را معرفی می کنیم که از تماشایشان لذت خواهید برد فقط کافی است به خودتان شانس تماشای این برنامه های دوست داشتنی را بدهید.

1.اوتانا دختر انقلابی – 1997

برای مدت زمان طولانی ای دنیای انیمیشن ها و حتا فیلم های سینمایی پر شده بود از دختر های جوان و شاهزاده خانم هایی که در انتظار یک شاهزاده بودند تا آن ها را نجات دهد اما اوتانا در میان داستان های آن زمان یک هنجار شکن واقعی بود دختری که نجات دهنده است. دختری که شمشیر به دست می گیرد و نقش شاهزاده تکراری داستان ها را بازی می کند. راستش را بگوییم این انیمه بسیار جلوتر از زمان خود بود و خیلی قبل تر از این که انیمیشن هایی نظیر دلیر یا موآنا ساخته شوند خلق شده بود.

2.تجربیات سریالی لین – 1998

دنبال یک داستان تکان دهنده هستید که شما را به فکر فرو ببرد؟ قطع به یقین باید به تماشای تجربیات سریالی لین بنشینید این انیمه حقیقتا یکی از جذاب ترین مجموعه هایی است که می توانید تماشا کنید. این انیمه داستان دختری دبیرستانی و درونگرا به نام لین را روایت می کند که با فضایی به نام وایرد، شبکه ای به شبیه به اینترنت آشنا می شود و سپس طی اتفاقاتی که برای لین می افتد داستان به مسائل مهم و موضوعات سنگینی نظیر تنهایی، بیماری های ذهنی، خودکشی، دوری گزیدن ناشی از شبکه های اینترنتی ، ماهیت واقعیت و بسیاری موضوعات این چنینی دیگر می پردازد.

تجربیات سریالی لین

3.دفتر مرگ – 2006

دفتر مرگ با انیمه های دیگری که پیش تر معرفی کرده ایم کمی فرق دارد، باید از داستان های جنایی خوشتان بیاید تا این انیمه حسابی به جانتان بنشیند. دفتر مرگ یکی از هیجان انیگز ترین انیمه هایی است که می توانید ببینید. این اینمه با یک اتفاق غیر منتظره و سورئال آغاز می شود پیدا شدن دفتری که به دفتر مرگ مشهور است و نام هرکس که در ان نوشته شود ظرف 40 ثانیه می میرد . لایت پسر باهوش و زیرکی است که این دفترچه را به طور تصادفی پیدا می کند.

4.دختر جادویی مادوکا – 2011

دختر جادویی مادوکا از آن دست انیمه هایی است که با روندی جالب و دوست داشتنی آغاز می شود، دختران دبیرستانی ای که با موجودی گربه مانند و سورئال آشنا می شوند و در پی به دست آوردن قدرت جادویی هستند اما فقط کافی است کمی به این انیمه فرصت دهید تا ببینید که این دختر جادویی مادوکا برای شما چه در چنته دارد. واقعیت این است که هر چه جلو تر می رویم داستان تاریک تر می شود و نهایتا چنان پایان شکه کننده ای را خواهید داشت که احتمالا اشک هایتان سرازیر خواهد شد.

دختر جادویی مادوکا

5.یوری روی یخ – 2016

یوری روی یخ یک انیمه متفاوت و شاید برای بسیاری از مخاطبین غیر قابل پیش بینی باشد، اما از آن داستان هایی است که می تواند چیز های زیادی به شما بدهد، کمدی، رمنس، ورزش، انگیزه، چه چیزی از یک انیمه انتظار دارید؟ یوری روی یخ آن را به شما خواهد داد. یوری روی یخ داستان یک پسر پاتیناژ کار را روایت می کند که پس از یک شکست به طور کل انگیزه خود را از دست می دهد و به این فکر می افتد که شاید باید ورزش خود را ترک کند.

به نظر شما کاربران شایانیوز چه انیمه های دیگه ای باید در این لیست قرار بگیرند؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذرارید.

اگر به تماشای فیلم و سریال علاقه دارید صفحه سریال و سرگرمی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی