|

بررسی استایل طناز طباطبایی

آموزش استایل الگانت با طناز طباطبایی؛ بیا ببین طلا خانم یاغی چه عروسی شده!

طناز طباطبایی

طناز طباطبایی یکی از بازیگران بی‌حاشیه و خوش‌ پوش سینمای ایران است که با تازگی با استایل های خود و بازی در سریال یاغی بیش از قبل شناخته شد.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- طناز طباطبایی متولد بیستم اردیبهشت ۱۳۶۲ در تهران است که دارای مدرک کارشناسی کارگردانی تئاتر، از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد. طباطبایی نخستین بار در سال ۱۳۷۹ و با شرکت در کلاس های بازیگری، پا به عرصه‌ هنر گذاشت و مجموعه‌ میوه ممنوعه و فیلم سینمایی دیشب بابات رو دیدم آیدا، اولین تجربه‌ های هنری این هنرمند هستند. جالب است که بدانید این بازیگر جوان با اینکه تعداد آثار هنری او بسیار است با نقش آفرینی در نقش طلا مطلا در سریال یاغی به اوج شهرت خود رسید و این شهرت و محبوبیت را می توان مدیون استایل و سبک پوششی کارکتر آن دانست. استایل و سبک شخصی ای که طناز طباطبایی از آن برای پوشش شخصی خود هم استفاده می کند کاملا شبیه به سبک استایل کارکتر طلا است و شما با نگاهی سطحی می توانید ردپای سبک الگانت را در استایل این بازیگر با استعداد و جوان کشورمان ببینید.

استایل الگانت نوعی سبک مد است که در آن استایل فرد زیبا و ساده به نظر می‌ رسد. هر لباس یا مدی که شیک به نظر می‌ رسد را می‌ توان سبک الگانت در نظر گرفت. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با چند نمونه از استایل های الگانت طناز طباطبایی آشنا شوید.

استایل طناز طباطبایی

استایل طناز طباطبایی

طناز طباطبایی عروس سفید پوش جشنواره ونیز 2022

طناز طباطبایی یکی از خوش پوش ترین بازیگران ایرانی است که در جشنواره های خارجی معمولا با استایل هایی زیبا و بسیار شیک حضور پیدا می کند. در جشنواره ونیز 2022 این بازیگر جوان با استایلی مونوکروم و کاملا سفید حاضر شد که به جرات می توان گفت این استایل او جزو بهترین استایل هایی بود که تا به امروز از این بازیگر زیبا دیده شده است. طناز در این مراسم یک کت و شلوار سفید به تن کرده بود و برای زیر کتش هم یک شومیز سفید انتخاب کرده بود و برای تکمیل استایل خود از کنتراست رنگ سیاه استفاده کرده بود و همانطور که در تصاویر پایین می بینید یک شال سیاه به سر داشت.

استایل طناز طباطبایی

استایل طناز طباطبایی

استایل طناز طباطبایی

طناز طباطبایی با مانتویی عجیب در اکران مردمی سریال یاغی

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم یکی از سبک هایی که طناز طباطبایی در انتخاب لباس هایش از آن کمک می گیرد سبک الگانت است و همانطور که توضیح دادیم هر چیزی که ساده باشد و جزئیات کمی داشته باشد، الگانت است. از سوی دیگر، هر چیزی که بیش از حد جسورانه و پر از جزئیات باشد جزو سبک الگانت محسوب نمی‌ شود. جالب است که بدانید مانتوی مشکی، بلند و شلوار دمپای مشکی طناز که کاملا کفش هایش را پوشانده است در مراسم اکران مردمی سریال یاغی دقیقا از سبک الگانت الگوبرداری شده است.

استایل طناز طباطبایی

استایل طناز طباطبایی

استایل کرم رنگ طناز طباطبایی در کنار میلاد کی مرام در اکران فیلم روسی

طناز طباطبایی در مراسم اکران فیلم روسی مانند همیشه یکی از شیک ترین استایل های زنانه را به نمایش گذاشت. او در این مراسم یا یک مانتو کرم رنگ و بسیار شیک، یک بلوز سفید و یک شلوار بلند و تقریبا بگ حضور پیدا کرد و مانند همیشه باعث خیره ماندن نگاه ها شد. شما در این استایل به راحتی می توانید اکسسوری های پر زرق و برق و زیبا را ببینید و شاهد زیبایی بخشی آن ها به استایل طناز باشید. برای مثال می توان گفت گوشواره های توپکی سفید، گردنبند و دستبندهای بند بندی به سبک بوهمین نقش بسیار مهمی در ایجاد جذابیت در این استایل شده بودند.

استایل طناز طباطبایی

استایل طناز طباطبایی

اگر دوست دارید مثل بازیگرا لباس بپوشید و خوشتیپ باشید صفحه استایل سلبریتی ما رو حتماً دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی