|

استایل مه‌لقا باقری رو بشناسیم

مه لقا باقری با استایل های خطریش شده سلطان سِلبا؛ مثل زن جواد عزتی ست کن ده هیچ جلویی

Mahlagha Bagheri's Stayle

مه لقا باقری یکی از دوست داشتنی ترین هنرمند ها و بازیگر های سینماست که این روزها به خاطر تیپ و استایل های خاص و تو چشمش خیلی بهش توجه میشه.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مه لقا باقری از بازیگر های جذاب و خوش چهره سینما است که در کنار همسر سوپر استارش، آقای جواد عزتی میدرخشه و از این زوج به عنوان یکی از جذاب ترین و پر طرفدار ترین زوج های سینما ایران یاد میشه، از حق هم نگذریم بس که این خانوم و آقای بازیگر بهم میان و در کنار هم زیبا هستند باعث میشه وقتی در مراسمی حضور پیدا می کنند حسابی تو چشم باشند و بدرخشند. همون طور که می دونید الگو برداری از استایل سلبریتی ها یکی از ساده ترین و جذاب ترین کار هایی است که میشه برای داشتن یک استایل جذاب و مورد پسند ازش استفاده کرد، به خصوص اگه این خانوم و آقایون سلبریتی اوت فیت های خاص و ویژه ای داشته باشند مثل ترانه علیدوستی یا حتا خاص تر از اون آناهیتا درگاهی. خانوم مه لقا باقری هم یکی از اون سلبریتی هایی است که اوت فیت های قابل توجهی رو برای خودش انتخاب میکنه، به همین دلیل بررسی و ارزیابی تیپ و استایل های مختلف زیباروی سینمای ایران بدون شک میتونه در تصمیم گیری های شما تاثیر گذار باشه.

استایل مه‌لقا باقری

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاه بیاندازیم به اوت فیت های مختلف مه لقا جان باقری و ببینیم چه ویژگی های پوششی ای باعث خاص و متفاوت ظاهر شدن ایشون میشند.

1.مه‌لقا باقری اوستای رنگی پوشی

به گزارش شایانیوز، متاسفانه یا خوشبختانه در بین سلبریتی ها و هنرمند های ما خانوم های کمی پیدا میشند که مثل مه‌لقا باقری یا آزاده صمدی عزیز جسارت این رو داشته باشند که در استایل های مختلفشون از رنگ های متنوع و شاداب استفاده کنند و خودشون رو به یک پالت رنگی خاص و کم ریسک محدود نکنند. مه‌لقا باقری همون طور که اشاره کردیم جزو معدود خانوم هایی است که انگار ابدا به پالت رنگی خاصی محدود نیست و از هر رنگی هم در استایلش استفاده میکنه، حتا رنگ های درخشان و تو چشم مثل زرد قناری.

مه‌لقا باقری اوستای رنگی پوشی

2. مه‌لقا باقری سلطان ریسک پذیری

اما اونچه که باعث میشه در مراسم ها و فرش قرمز ها مه‌لقا باقری انقدر تک و ویژه باشه صرفا استفاده از رنگ های درخشان یا خاص نیست چه بسا که خیلی وقت ها ایشون هم مثل باقی سلبریتی ها زنگ جذاب و گیرای مشکی رو به باقی گزینه ها ترجیح داده و با استایل مونوکروم مشکی حضور پیدا کرده، در واقه اون چه که باعث میشه اوت فیت های مه‌لقا خانوم باقری همیشه تو چشم باشه ریسک پذیری ایشون در استایل کردنه، درست مثل خانوم فرشته حسینی که البته ایشون دیگه ته ریسک پذیری است و مه‌لقا باقری کمی تو چارچوب تر استایل میکنه. به هر حال میبینیم که خانوم مه‌لقا باقری گاهی با دامن، گاهی با شلوار جین مام استایل، گاهی با کیف کمری و گاهی هم با نهایت ظرافت و زنانگی یک استایل رسمی و زرق و برق دار جلوی دوربین حاضر میشه.

مه‌لقا باقری سلطان ریسک پذیری

3. مه‌لقا باقری سفیر پترن و نقش و نگار

یکی از مواردی که بسیاری از سلبریتی ها هرگز ازش استفاده نیم کنند پارچه های طرحدار با آیتم های پترن دار مثل کیف و کفش است، چرا که استایل کردن با این گزینه ها کار سختی است و اگر چه که پترن ها می تونند ظاهر شما رو متفاوت کنند اما اگر در استفاده از اون ها زیاده روی کنید یا حتا نتونید اون ها رو با باقی آیتم ها خوب ست کنید، به جای یک استایل زیبا، استایلی آشفته و در هم خواهید داشت؛ با همه این اوصاف مه‌لقا خانوم باقری نسبتا پیشینه خوبی در استفاده از پترن ها داره و میتوینم این رو هم یکی دیگه از وارد ریسکی اوت فیت هاای مه‌لقا باقری عنوان کنیم.

مه‌لقا باقری سفیر پترن و نقش و نگار

4. مه‌لقا باقری یکه تاز امضا زدن

در استایل های سلبریتی ها و هنرمند ها داشتن امضای شخصی خیلی مهمه به خاطر این که فارق از اینکه فرد چه سبک پوششی ای رو انتخاب میکنه اون امضای شخصی باعث متمایز شدن اون سلبریتی از دیگر افراد میشه. غالبا امضای شخصی برای هنرمند ها استفاده از یک آیتم خاص یا یک سبک پوششی خاص است، برای مثال امضای شخصی خانوم اندیشه فولادوند استایل های ماکسیمال و پر زرق و برقشون هستند، یا امضای شخصی خانوم الناز شاکردوست استفاده از کیف های گرون قیمت و خاص است. در رابطه با مه‌لقا باقری نازنین اما بحث امضای شخصی خیلی فرق میکنه و به چنین مواردی بر نمیگرده. امضای شخصی خانوم مه‌لقا باقری نحوه خاص روسری سر کردن ایشونه که همیشه یک طرف شالش رو میزنه پشت گوشش و این طوری موهای جذاب و فر فریش رو هم بولد میکنه.

مه‌لقا باقری یکه تاز امضا زدن

به نظر شما کاربران شایانیوز چه نکات دیگه ای در استایل خانم مه‌لقا باقری جالب توجه و ویژه است؟ نظرات و پیشنهادهای خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی