|

فیلم خوب چی ببینیم؟

پنج فیلم پرفروش 2022 که قبل کریسمس باید ببینی؛ کوچیک و بزرگ هم نداره همه رو حریفن!

best sell movies in 2022

اگه دنبال چند تا فیلم خوب و معرکه میگردی که تماشا کنی ما بهت پرفروش ترین گزینه ها رو معرفی می کنیم تا انتخاب برات جذاااب تر بشه.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- احتمالا شما هم تا به حال تجربه تماشای فیلمی رو داشتید که خیلی مورد تحسین منتقدین قرار گرفته و امتیازات خوبی رو هم به دست آورده اما با این حال شما از تماشای اون فیلم سینمایی یا اون فیلم انیمیشن لذت نبردید، از طرف دیگه فیلم های سینمایی هم بودند که خیلی تعریفشون رو شنیدید یا خیلی فروش کردند اما امتیازات قابل توجهی ندارند؛ همیشه چنین شرایطی ممکنه برای هر کدوم از ما پیش بیاد اما به طور معمول مخاطبین سلیقه یکسانی دارند یعنی وقتی فیلمی در لیست پر فروش ترین ها قرار میگیره و تو گیشه به موفقیت میرسه پس میتونه باقی مخاطبین رو هم راضی کنه و بهشون حال بده.

سال 2022 فیلم ها و انیمیشن های جذاب زیادی اکران شدند که احتمالا اسم خیلی از اون ها رو شنیدید مثل سینمایی بتمن که تونست هم توجه منتقدین رو به خودش جلب کنه و هم به طرز باور نکردنی ای مورد توجه مخاطبین قرار بگیره، اما بتمن تنها سینمایی پر فروش سال نبود. در ادامه ما پنج مورد از پر فروش های سال رو به شما معرفی می کنیم که اگر دوست داشته باشید و اون ها رو تماشا کنید به احتمال زیاد بسیار لذت خواهید برد.

پنج فیلم پرفروش 2022

1.تاپ گان: ماوریک – 2022

بدون شک یکی از بهترین سینمایی های اکران شده در سال 2022 میلادی سینمایی تاپ گان به کارگردانی جوزف کوشینسکی و با بازی تام کروز می باشد که دنباله ای برای سینمایی تاپ گان معروف است که در سال 1986 ساخته شد و بینهایت مورد استقبال قرار گرفت و حالا این تاپ گان نیز داستان همان خلبان جوان 1986 است که باید بعد از 36 سال با گذشته خودش رو به رو بشه.  

امتیاز IMDb : 8.4 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 96 / 100

امتیاز Filimo: -  / 100

پنج فیلم پرفروش 2022

2.دکتر استرنج در مولتی ورس دیوانگی – 2022

دکتر استرنج در مولتی ورس دیوانگی نیز درست مانند تاپ گان یک نسخه دنباله دار است. دکتر استرنج 1 در سال 2016 به روی پرده رفت و در اون سال هم بسیار مورد استقبال قرار گرفت و حالا قسمت دوم این فیلم سینمایی در لیست پر فروش های سال قرار دارد. همان طور که انتظار می رود این سینمایی داستان ابر قهرمانی به نام دکتر استرنج می باشد که با استفاده از یک طلسم دری را به مولتی ورس باز می کند و در آنجا با نسخه ای از خودش رو به رو میشود که خیلی بیشتر از آن چه تصویر می کرد وجودش برای بشریت خطرناک است.

امتیاز IMDb : 6.9 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 74 / 100

امتیاز Filimo: 95  / 100

پنج فیلم پرفروش 2022

3.ثور: عشق و تندر – 2022

بدون شک ثور یکی از محبوب ترین و جذاب ترین شخصیت های ابر قهرمانی دنیای مارول است و حالا ثور بازگشته است. این سینمایی که دنباله ای برای سینمایی ثور: رگناروک می باشد اگرچه نتوانست از خیلی جهات توجه و تحسین منتقدین رو به دست بیاره اما در گیشه به موفقیت نسبتا خوبی دست پیدا کرد و به عنوان یکی از پر فروش ترین های 2022 شناخته شد. در این قسمت ثور باید با قصاب خدایان به نام گور که تصمیم گرفته است یک به یک خدایان را نابود کند مبارزه کند و برای این کار هم از والکیری، کورگ و جین فاستر کمک می گیرد.

امتیاز IMDb : 6.3 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 64 / 100

امتیاز Filimo: 90  / 100

پنج فیلم پرفروش 2022

4.مینیون ها: ظهور گرو – 2022

به گزارش شایانیوز، شک دارم کسی باشد که مینیون های دوست داشتنی و محبوب را نشناسد یا تا به حال آن ها را تماشا نکرده بوده باشد. مینیون ها ظهور گرو دنباله ای برای اسپین آف مینیون هاست که در سال 2015 اکران شد و البته پنجمین قسمت فرنچایز محبوب من نفرت انگیز. مینیون ها: ظهور گرو همان طور که از اسمش پیداست داستان چگونگی تبدیل شدن گرو به یک شرور را نشان می دهد.

امتیاز IMDb : 6.6 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 70 / 100

امتیاز Filimo: 94  / 100

پنج فیلم پرفروش 2022

5.سونیک خارپشت 2 – 2022

سونیک هم درست مانند مینیون ها از آن شخصیت هایی است که کمتر کسی ممکن است اسم او رو نشنیده باشه یا حتا بازی نکرده باشه. سونیک خارپشت 2 همان طور که از نامش پیداست دنباله ای برای سینمایی علمی تخیلی اکشن ماجراجویی و البته کمدی انیمیشنی به همین نام است که در سال 2020 به روی پرده رفت. در این قسمت می بینیم که دکتر ربانتیک تصمیم دارد تا با کمک ناکلر سنگی جادویی و گران قیمت را به دست بیاورد اما سونیک و دوستانش به مقابله با او می پردازند تا از نقشه شوم او جلوگیری کنند.

امتیاز IMDb : 6.5 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 69 / 100

امتیاز Namava: 96  / 100

پنج فیلم پرفروش 2022

به نظر شما کاربران شایانیوز چه سریال های دیگه ای باید در این لیست قرار بگیرند؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذرارید.

اگر به تماشای فیلم و سریال علاقه دارید صفحه سریال و سرگرمی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی