|

آموزش آرایش چشم و مژه

چرا کاشت مژه با کلی هزینه؟ ریمل زدن درست و حرفه ای رو یاد بگیر

آموزش آرایش چشم و مژه

چشم ها مهم ترین اجزای صورت هستند از این رو بهتر است در هنگام میکاپ مژه ها حساسیت لازم را به خرج دهید تا چهره ای زیبا و جذاب داشته باشید.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- همه ما این واقعیت را می دانیم که مژه های بلند و پر پشت چقدر می تواند در زیبایی و جذابیت یک خانم موثر باشد، حالتی را تصور کنید که چشم هایتان را آرایش کرده اید ولی مژه هایتان را ریمل نزنید قطعا چشمانی بی حالت خواهید داشت. جالب است بدانید اگر میکاپ مژه ها به درستی انجام شود مژه های شما چند برابر می شوند و دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی یا کاشت های گران قیمت که به مژه هایتان آسیب می زنند نخواهید داشت. یک میکاپ آرتیست حرفه ای از ترفندهایی برای پر و زیبا دیده شدن مژه ها استفاده می کند که با استفاده از آنها میکاپ خود را تکمیل می کند، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا میکاپ آرتیست خود باشید .

آرایش چشم ها باعث جذابیت چهره می شود و مهم ترین لوازم آرایش مخصوص آرایش چشم ها ریمل است. در ادامه به شما آموزش خواهیم داد تا چگونه بدون استفاده از مژه مصنوعی و فقط با ریمل زدن مژه هایی پر و بلند داشته باشید.

ریمل زدن حرفه ای

انواع ریمل؛ برای حرفه ای بودن از ریمل حرفه ای استفاده کنید

همانطور که همه ما می دانیم ریمل نوعی لوازم آرایشی است که برای زیبایی بخشیدن به مژه و چشم ها استفاده می شود، ولی این معجزه زیبایی انواع مختلفی دارد که برای آرایش حرفه ای بهتر است با انواع آن آشنا شوید. ریمل ها دارای فرچه های مختلفی هستند که هر کدام از آنها استفاده خاص و مشخصی دارند برای مثال بعضی از آنها حجم دهنده هستند و داخل مواد خود خرده مژه دارند و بعضی دیگر هم برای بلند کردن مژه ها طراحی شده اند. در این بین جالب است بدانید که در سال های اخیر ریمل های رنگی هم وارد بازار شدند که برای استفاده در میکاپ های رنگی و فانتزی مناسب هستند.

ریمل زدن حرفه ای

آموزش حرفه ای ریمل زدن؛ مژه های طبیعی و بلند داشته باشید

برای داشتن مژه هایی به زیبایی مژه های مصنوعی فقط کافی است چند ترفند زیرکانه را برای ریمل زدن رعایت کنید تا با معجزه های این محصول آرایشی آشنا شوید. در ادامه با این ترفندها آشنا خواهید شد.

  • مرحله اول : در مرحله اول ابتدا مژه هایتان را با کمک گرفتن از فرمژه به قسمت وسط و کناره ها حالت دهید.
  • مرحله دوم : در این مرحله در جهت زدن فرمژه، مژه هایتان را ریمل بزنید.
  • مرحله سوم : در این مرحله مقداری پودر بچه را در کف دست هایتان بریزید سپس به کمک گوش پاک کن پودر بچه را به آرامی و به صورتی که داخل چشم ها نریزد به مژه هایتان بزنید. اشتباه نکنید آرایش چشمتان خراب نشده است در مرحله بعد چشمانی زیبا خواهید داشت.
  • مرحله چهارم : در این مرحله دوباره مژه هایتان را ریمل بزنید و در آخر مژه هایی را که به یکدیگر چسبیده اند به آرامی و به کمک یک برس خشک از یکدیگر جدا نمایید.

ریمل زدن حرفه ای

ریمل زدن حرفه ای

راز داشتن مژه هایی بلند و پر پشت با ریمل!

برای داشتن چشمانی فریبنده و زیبا ریمل را قبل از استفاده داخل یک ظرف آب گرم قرار دهید تا مواد آن روان و یک دست شود، این کار مانع دسته دسته شدن مژه ها می شود. برای بازسازی مجدد ریملی هم که زیاد استفاده کرده اید کمی محلول سالین یا روغن زیتون داخل آن بریزید تا درست مثل اولش شود.

ریمل زدن حرفه ای

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی