|

اصول شیک پوشی

یه عالمه استایل جذاب با مانتوی کتی؛ صفر تا صد خوشگل ست کردن کت هایی که مانتو شدن

مانتوی کتی یه آیتم کار راه اندازِ که میتونید یه عالمه استایل جذاب اسپرت و رسمی باهاش بسازید و مطمئن باشید که حسابی خوشتیپ شدید.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- مانتوی کتی یکی از انواع مانتوهاست که بیشتر برای استایل رسمی کاربرد داره البته اسپرت پوش ها هم میتونن با پوشیدن مانتوهای کتی اورسایز یا اضافه کردن آیتم هایی مثل کتونی و شلوار جین یه استایل جذاب برای خودشون بسازن. پس میتونیم بگیم که مانتوی کتی از آیتم های کار راه اندازِ کمد خانوم ها است.

اگه دوست دارید با مانتوی کتی یه عالمه استایل جذاب واسه خودتون بسازید در ادامه با ما همراه باشید. کلی ایده برای اسپرت پوش ها و رسمی پوش ها داریم که حتما به کارتون می یاد.

لباس زیر کت

اولین قدم، برای داشتن یک استایل زیبا با مانتو کتی، انتخاب لباسی است که باید زیر مانتو بپوشید. تیشرت، شومیزهای دکمه‌دار، بلوز یقه اسکی، هودی و پلیور رو میتونید برای زیر کت استفاده کنید. بهتره لباسی که زیر کت میپوشید رو از رنگ‌های خنثی انتخاب کنید. از پوشیدن لباس هایی با طرح های شلوغ برای زیر کت اجتناب کنید.

w

مانتوی کتی با شلوار جین

به گزارش شایانیوز اگه میخواین مانتوی کتی رو با شلوار جین ست کنید به‌ جای شلوارهای گشاد بهتره شلوار راسته، مام استایل یا جین اسکینی بپوشید. برای این استایل میتونید از کتونی یا کفش پاشنه بلند استفاده کنید.

x

مانتوی کتی با اورال

اگه دلتون میخواد با مانتوی کتی یه تیپ خاص و منحصر بفرد داشته باشید از اورال (سرهمی) غافل نشید. ست کردن مانتوی کتی با سرهمی براتون یه استایل خاص میسازه. سرهمی ها تنوع خیلی زیادی دارن بنابراین چه قد بلند باشید چه قد کوتاه چه لاغر باشید چه چاق میتونید اورالِ متناسب با اندامتون پیدا کنید. اگه اندام پری دارید و نسبتا قد کوتاهید از طرح های تک رنگ استفاده کنید. اگه ران های بزرگی دارید سرهمی های آزاد یا دمپا گشاد بپوشید.

I

استایل مونوکروم با مانتوی کتی

اگه میخواین با مانتوی کتی تیپ رسمی بزنید از استایل مونوکروم غافل نشید. اگه نمیدونید مونوکروم چیه باید بگیم که منظور از این واژه تک رنگ پوشیدن است. در واقع  مونو به معنای یک و کروماتیک به معنای رنگ است و به همین دلیل لباس پوشیدن تک رنگ را مونوکروم می‌نامند. اما نگران نباشید با انتخاب این استایل توسط یک رنگ محدود نمیشد. در استایل مونوکروم از یک گروه رنگی استفاده میشه یعنی میتونید از ته‌رنگ‌ها، سایه‌ها و درجات مختلف یک رنگ استفاده کنید. البته استایل مونوکروم در صورت اضافه کردن آیتم هایی مثل کتونی برای تیپ اسپرت هم جوابه.

I

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی