|

با مانتو کتی مشکی چطور استایل کنم؟

مانتو کتی کوتاه مشکی اوجب واجبات کمد هررر خانمی؛ رسمی و غیر نداره این مانتو می ترکونه

اگه دنبال یه مانتو هستی که هم تو محرم باهاش کلی استایل شیک بزنی، هم بعد محرم به کارت بیاد و بی خود تو کمد خاک نخوره هیچی مثل مانتو کتی نمیشه

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- این روزها یکی از جذاب ترین آیتم های که حسابی ترند شده و کلی هم بین خانم های خوش سلیقه و خوش پوش طرفدار پیدا کرده مانتو های کتی هستند. مانتو های کتی هم تنوع خوبی تو طرح دارند و از لحاظ کاربرد فوق العاده کاربردی و شیک هستند، یه آیتم کژوال که هم برای تیپ های نیمه رسمی مناسبه و هم برای تیپ های تقریباً اسپرت.

الان که ماه محرم و عزاداری است مسلما اکثر خانم ها به دنبال یه مانتو مشکی ای هستند که هم زیبا و شیک باشه و هم در عین حال خیلی رسمی و پر زرق و برق نباشه خب با این اوصاف یکی از بهترین گزینه ها مانتو های کتی مشکی هستند.

مانتو کتی کوتاه مشکی

ویژگی مانتو کتی چیست؟

مانتوهای کتی همون طور که از اسمشون پیداست ظاهری کت مانند دارند و به همین دلیل هم قد این مانتو ها کوتاه است، خانم های قد بلند خیلی تو انتخاب مانتو مشکلی ندارند اما اگر دلشون می خواد که تناسب اندامشان حفظ بشه بهتره از پوشیدن مانتو کتی هایی که خیلی کوتاه هستند خود داری کنند، اما خانم های که قد خیلی بلندی ندارند دستشون توی انتخاب مانتو کتی خیلی بازه چون قد کوتاه این مانتو باعث میشه که اندام خانم های کوتاه قد بلند تر و کشیده تر دیده بشه.

یه مزیت دیگه این مانتو کتی ها اینه که همون طور که قبل تر هم اشاره کردیم مانتو های کتی این ویژگی رو دارند که میشه باهاشون هر طور که دوست دارید استایل کنید و تیپ بزنید، در واقع مانتو های کتی هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌کنند مخصوصا اگر رنگشون مشکی هم باشه که دیگه هیچی.

دوستان فراموش نکنید که درسته محرم ماه عزاداری است و ما مسلمانان همه عزادار هستیم و به همین خاطر هم همش سعی میکنیم که پوششمون کاملا مشکی باشه اما به معنای این نیست که ما نباید به سر و وضع خودمون برسیم و حواسمون به نوع پوششمون باشه.

همون طور که قبل تر هم اشاره کردیم مانتوهای کتی مشکی یکی از بهترین آیتم ها برای استایل کردن تو ماه محرم هستند، به علاوه این که شما می تونید از مانتو کتی مشکی بعد از محرم هم با چند تا ترکیب رنگ جذاب و باحال استفاده کنید و باهاش یه تیپ حرفه ای و حساب شده بزنید چون هم استایل کردن باهاش راحته و هم به خاطر مشکی بودنش با هر رنگی که بگید ست میشه.

مانتو کتی کوتاه مشکی

مهم ترین نکته برای انتخاب مانتو کتی چیست؟

یک نکته ی بسیار مهم در انتخاب نه تنها مانتو کتی بلکه هر لباسی وجود داره و اون هم اینه که به دوخت و جنس پارچه باید توجه ویژه ای داشته باشید، گاها پیش میاد که شما حتا برای یک لباس هزینه زیادی هم پرداخت میکنید اما اون طور که باید و شاید زیبا به تنتون نمیشینه و این موضوع هیچ علتی نداره مگر خوب دوخت نبودن و خوب برش نخوردن اون لباس؛ به طور کلی بهتره که شما یک خرید خیلی خوب و درست حسابی داشته باشید که مدت ها براتون کار می‌کنه تا اینکه کلی خرید الکی و بی خود ارزون قیمت. مانتو کتی مشکی یه گزینه همه فن حریفه پس براش حسابی مایه بگذارید.

در ادامه ما چند نمونه از انواع استایل با مانتو کتی مشکی رو با شما به اشتراک میگذاریم که امیدواریم تو این ماه محرمی به کارتون بیان.

استایل با مانتو کتی کوتاه مشکی:

مانتو کتی کوتاه مشکی

مانتو کتی کوتاه مشکی

مانتو کتی کوتاه مشکی

مانتو کتی کوتاه مشکی

مانتو کتی کوتاه مشکی

مانتو کتی کوتاه مشکی

مانتو کتی کوتاه مشکی

مانتو کتی کوتاه مشکی

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

نویسنده: شبنم فرزین پور

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی