|

استایل شخصی خودت رو بساز

چطور استایل شخصی بسازیم؟ یه نگاه بنداز سارا بهرامی چه میکنه از مانتو بگیر تا حتی کفشش

بعضی از هنرمند ها انقدر شیک و دلبر استایل می کنند که نمیشه راجع به زیبایی تیپ و ظاهرشون حرفی زد اما ما چطور می تونیم مثل اون ها تیپ بزنیم؟

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- دقت کردید تا به حال بعضی از هنرمند ها و سلبریتی ها هستند که تیپ و استایلشون یه جور خاصی جذابه و زیبایی خاصی داره که فقط و فقط مختص به خودشونه، یه جورایی که وقتی توی یک جشنواره شرکت می کنند در بین باقی هنرمند ها استایلشون منحصر به فرده و حتا اگه صورت اون شخص رو هم نبینید می تونید تشخیص بدید که این استایل به چه کسی تعلق داره. خب فکر می کنید علت این موضوع چیه؟ طبیعتا داشتن استایل شخصی.

چطور استایل شخصی داشته باشیم

استایل شخصی داشتن همون چیزیه که می تونه شما رو در بین هزاران نفر هم که باشید از دیگران متمایز کنه و جذابیت خاصی بهتون بده. البته که هر تیپ و استایلی چه شخصی باشه چه نباشه ممکنه به نظر همه زیبا نباشه اما در درجه اول مهم اینه که شما با تیپ خودتون احساس راحتی داشته باشید و از پوشیدن اون آیتم ها لذت ببرید. یکی از هنرمندانی که نمونه بارز شخصی است که استایل خاص خودش رو داره اون هم از نوع فوق العاده شیک و جذابش که به دل همه میشینه، خانم سارا بهرامی گرامی است. در ادامه ما بهتون چند تا از مهم ترین نکاتی رو که برای داشتن استایلی شخصی باید بهش توجه کنید به اشتراک می گذاریم و نگاهی هم می اندازیم به استایل این هنرمند جذاب و تو دل برو کشورمون.

1.اصل اول خوش پوشی به سبک سارا بهرامی

به گزارش شایانیوز، اولین اصلی که برای داشتن یک استایل شیک و البته شخصی باید بهش توجه داشته باشید گرون خرید کردن نیست بلکه اعتماد به نفس داشتنه. شما باید در قدم اول به خودتون، سلیقه تون و انتخاب هاتون اعتماد داشته باشید و مهمه که این رضایت و اعتما در چهره شما دیده بشه.

چطور استایل شخصی داشته باشیم

2. اصل دوم خوش پوشی به سبک سارا بهرامی

نه تنها گرون خرید در این جا ملاک نیست بلکه زیاد خرید کردن و مرتبا لباس رو لباس توی کمد آویزون کردن هم ملاک نیست، شما باید یاد بگیرید که هوشمندانه و بر اساس نیازهاتون خرید کنید. قطعا در جشنواره ها و مراسم های مختلف بار ها دیدید که بانو بهرامی از یک آیتم چند بار استفاده می کنه و با اون تیپ های مختلف میزنه و با اعتماد به نفس هم جلوی دوربین حضور پیدا میکنه.

چطور استایل شخصی داشته باشیم

3. اصل سوم خوش پوشی به سبک سارا بهرامی

در قدم سوم چیزی که باید بهش توجه داشته باشید اینه که از مد و ترند های روز مهم تر، اینه که شما در انتخاب آیتم هاتون، حالا می خواد مانتو باشه یا کفش باشه، به قد و فرم اندامتون توجه کنید. لباس های ما اگر درست انتخاب بشند این ویژگی رو دارند که نقاط مثبت اندام ما رو برجسته کنند و در عوض نقاظ ضعف اون رو پنهان کنند.

چطور استایل شخصی داشته باشیم

4. اصل چهارم خوش پوشی به سبک سارا بهرامی

برای اینکه بتونید خودتون رو از دیگران متمایز کنید قطع به یقین نیاز دارید تا کمی جسارت رو چاشنی خرید ها و استایل کردن هاتون کنید. برای داشتن یک استایل شخصی شما باید در انتخاب رنگ و طرح و حتا جنس پارچه لباس هاتون جسارت به خرج بدید و خودتون رو محدود به یک سری انتخاب های اثبات شده نکنید.

چطور استایل شخصی داشته باشیم

5. اصل پنجم خوش پوشی به سبک سارا بهرامی

نکته دیگه ای که در برخورداری از استایل شخصی خیلی مهمه اینه که با استفاده از آیتم هایی که در پوششتون استفاده می کنید این شخصی بودن رو نشون بدید حالا چه طور؟ استفاده از یک آیتم همیشگی در استایل و البته مانور دادن روی اون. بهتره که برای این گزینه برید سراغ آیتم مورد علاقتون؛ برای مثال خانم بهرامی توجه ویژه ای به کیف های خودش نشون میده و همون طور که بار ها و بارها شاهد بودید ایشون از کیف های بسیار شیک، خاص و البته با کیفیت استفاده می کنه همچنین هیچ وقت این آیتم رو از استایلش حذف نمی کنه.

چطور استایل شخصی داشته باشیم

6. اصل ششم خوش پوشی به سبک سارا بهرامی

و بالاخره می رسیم به این که اگر می خواید شیک پوش باشید و استایل زیبای خودتون رو داشته باشید باید به کیفیت خرید هاتون توجه کنید. لزومی نداره که تند تند خرید کنید و آیتم های جدید رو به کمدتون اضافه کنید بهتره که به جای ده تا خرید کم کیفیت دو تا خرید با کیفیت داشته باشید. یک موضوع دیگه ای که باید بهش توجه ویژه داشته باشید نحوه دوخت لباس هاست. یه دوخت خوب می تونه زیبایی لباس شما رو چند برابر کنه.

چطور استایل شخصی داشته باشیم

به نظر شما کاربران شایانیوز چه نکات دیگه ای رو باید برای داشتن یک استایل شخصی رعایت کرد؟ نظرات و پیشنهادهای خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی