|

با این مانتوها خوش هیکل تر شو

خانومی اگه شکم داری با این مانتوها پنهونش کن؛ مدل هایی برای لاغرتررر دیده شدن

look more skinny with these Manots

خیلی از خانم ها این مشکل رو دارند که متاسفانه بنا به دلایل زیادی تناسب اندامشون بهم می خوره اماااا با انتخاب درست مانتو میشه خوش هیکل شد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- خیلی از خانم ها این مشکل رو دارند که متاسفانه بنا به دلایل زیادی تناسب اندامشون بهم می خوره و در بیشتر مواقع هم قبل از همه چربی های اطراف شکم و پهلو که خودش رو نشون می دهد؛ این جور مواقع انتخاب لباس و مانتو مناسب برای خانم ها خیلی سخت میشه چون مدام به دنبال لباس هایی هستند که اونها رو لاغر تر نشون بده و شکمشون رو پنهان کنه. خب حالا اگر شما هم به این معضل برخورد کردید، و دنبال راهی هستید که بتونید با کمک لباستون تپلی شکم پهلوتون رو پنهان کنید، ما بهتون چند نکته ی کاربردی رو یاد میدیم تا دفعه بعد برای انتخاب مانتو و لباس دقت بیشتری به خرج بدید.

1.مانتو با یقه پهن بپوشید

یکی از بهترین مدل مانتوهایی که می تونید انتخاب کنید، مانتو هایی هستند که یقه های پهن و خیلی بزرگ دارند. این جور مانتوها معمولا توجه ها رو به سمت یقه جذب می کنند و برای همین هم باعث میشند که شکم شما به چشم نیاد و لاغر تر دیده بشید. پس هرچی یقه پهن تر و بزرگ تر، بهتر. فراموش نکنید که مهمترین اصل توی دنیای مد و فشن برای بدست آوردن یک استایل خوب پرو کردن و پرو کردنه؛ پس اگر همیشه عادت داشتید که از مانتوهای ساده و کژوال استفاده کنید، اینبار کمی ریسک کنید و از مانتوهای یقه پهن استفاده کنید.

مانتوهایی که باع میشه شکم شما دیده نشه

2.مانتو با پارچه راه راه رو امتحان کنید

حتما حواستون باشه که اگر مانتوهای راه راه انتخاب می کنید، راه پارچه به صورت عمودی باشه، چون راه های افقی علاوه بر اینکه باعث کوتاه قد دیده شدن شما می شند، شما رو تپل تر از اونچه هستید هم نشون میدند؛ در عوض مانتوهایی که راه های عمودی دارند انتخاب خیلی عالی هستند چون با خطای دیدی که ایجاد می کنند هم شما رو قد بلند تر نشون میدند و هم لاغر تر، در نتیجه شکمتون رو به خوبی پنهان می کنند. به علاوه اینکه اگر شما از شلوار های طرح دار عمودی استفاده کنید باعث کشیده تر شدن پاهاتون هم میشه.

مانتوهایی که باع میشه شکم شما دیده نشه

3.مانتو های چهار دکمه رو فراموش کنید

ما میگیم مانتو چهار دکمه اما شما بخون مانتو یک ردیف دکمه ای، چرا؟ چونکه مانتو های چهار دکمه نه تنها شکم شما رو پنهان نمی کنند بلکه باعث می شند که شکم شما بزرگ تر هم دیده بشه و بیشتر به چشم بیاد؛ پس این مانتو ها دقیقا همون مدل هایی هستند که باید از خریدشون اجتناب کنید و در عوض از مانتوهایی که یک ردیف دکمه دارند یا اصلا دکمه ندارند استفاده کنید، جلو باز یا بسته بودنش دیگه به سلیقه و استایل شما بر می گرده.

مانتوهایی که باع میشه شکم شما دیده نشه

4.مانتو با رنگ تیره راحت ترین انتخابه

یکی از ساده ترین و معمول ترین راهکارهایی که می تونه باعث لاغرتر دیده شدن هر خانمی بشه اینکه از لباس های تیره استفاده کنه، خب این یه اصلِ ثابته که برای انتخاب مانتو هم عمل می کنه. پوشیدن مانتوهای تیره باعث میشه که شما باریک تر و لاغر تر دیده بشید و از به چشم اومدن شکمتون جلوگیری میکنه. اما اگر از پوشیدن مانتو مشکی خسته شدید چی؟ حواستون باشه که همیشه مجبور نیستید از مانتو های مشکی استفاده کنید، تا حالا سرمه ای، قهوه ای، یشمی پر رنگ، بادمجونی و بقیه رنگ های از این دست رو امتحان کردید؟ اگر نه دست به کار بشید، اصلا نیازی نیست که خودتون رو محدود کنید، سعی کنید تا با رنگ هایی که قبلا کمتر به سراغشون رفتید استایل هایی تازه و جذاب برای خودتون بسازید.

مانتوهایی که باع میشه شکم شما دیده نشه

5.مانتو کمردار رو پرو کنید

مانتوهای کمر دار از اون مدل هایی هستند که خیلی خیلی باید تو انتخابشون دقت کنید، چون به همون اندازه که می تونند از نشون دادن شکم شما جلوگیری کنند، می تونند باعث تپل تر دیده شدن شما هم بشند، به قول قدیمی ها این مانتوها یه شمشیر دو لبه اند؛ در حقیقت چون معمولا مانتو های دو تیکه باعث چاق تر شدن خانم ها میشند خیلی مورد استقبال قرار نمی گیرند اما مهمترین اصلی که تو مانتوهای کمر دار باید بهش توجه داشته باشید اینه که حتما کمربندتون رو کمی بالاتر از کمر و زیر سینه ببندید تا شکمتون توی لباس نیوفته و دیده نشه.

مانتوهایی که باع میشه شکم شما دیده نشه

6.مانتو هایِ برش دارِ عمودی بخرید

خیلی وقت ها شما تپل به نظر می رسید به خاطر اینکه اندامتون نسبت به قدتون تو پر تر هستند به خاطر همین زمان هایی که کفش پاشنه بلند می پوشید یا از ترفند هایی استفاده می کنید که باعث قد بلند تر دیده شدنتون میشه، تپلیتون هم دیگه دیده نمیشه. حالا تو همین راستا ما به شما پیشنهاد میدیم که از مانتوهایی استفاده کنید که برش های عمودی دارند، این مانتو ها در عینی که گشاد هستند اور سایز به حساب نمیاند به خاطر همین روی بدن نمی شینند و شکم شما رو نشون نمی دند، از طرفی دیگه می تونند تو کشیده تر دیده شدن اندام شما و بلند قامت تر دیده شدنتون تاثیر مثبتی داشته باشند، که همون طوری که قبل تر اشاره کردیم، به خودی خود این عمل باعث لاغر تر دیده شدن شما میشه.

مانتوهایی که باع میشه شکم شما دیده نشه

7.کت شلوار بپوشید

پوشیدن کت شلوار هم رنگ باعث ایجاد خطای دید میشه، در حقیقت وقتی که از مانتو، شلوار های همرنگ استفاده می کندی مرز بین اندام های شما از بین میره و دیگه توجه به یک عضو معطوف نمیشه، از طرفی دیگه کت شلوار باعث کشیده تر شدن اندام شما هم میشه. پس می تونیم بگیم که کت شلوارِ ست از دو جهت می تونه باعث لاغر تر دیده شدن شما بشه، یک این که مرز اندام ها رو از بین می بره و دو اینکه باعث قد بلند تر و کشیده تر دیده شدن شما می شه. مطمئنا می دونید که این روزها رنگ های پاستلی هم حسابی روی مدند، می تونید یک کت شلوار خوشگل با رنگ پاستلی انتخاب کنید.

مانتوهایی که باع میشه شکم شما دیده نشه

خب به نظر شما کاربران شایانیوز با چه انتخاب های دیگه ای میتونیم لاغر تر دیده بشیم و از به چشم اومدن شکممون جلوگیری کنیم؟ نظراتن و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

عکس ها از صفحات: dermond.collection , moonstyle_magazin , elmiraahmadiiii , daya.mode

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی