|

مدل های جذاب میکاپ ویژه پاییز 1400؛ آرایش کنید و بدرخشید!

جذاب بودن در پاییز، بسیار مهم است. اما میدانید با کدام ترفند میتوانید مطابق با ترند پاییز 1400، آرایش کنید؟ در این مقاله به شما خواهیم گفت

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- خوشبختانه در فصل پاییز، هوا روز به روز خنک‌ تر می‌شود؛ همین مسئله تحمل آرایش بر روی پوست را راحت‌تر می‌کند. همین مسئله را باید عاملی بر سنگین‌تر بودن آرایش‌ها نسبت به تابستان دانست. از طرفی با ورود به فصل پاییز؛ علاوه بر لباس‌هایمان، سبک آرایشمان نیز تغییر پیدا می‌کند و به سراغ رنگ‌های نود و روشن می‌رویم.

اگر میخواهید یک آرایش کاملا جذاب برای پاییز داشته باشید؛ توصیه ما این است که به این نکات توجه داشته باشید!

یک آرایش جذاب و هیجان‌انگیز؛ آرایش اسموکی

آرایش اسموکی را باید از آن دست میکاپ‌های جذاب دانست که در فصل پاییز؛ ظاهری گرم را برای شما میسازد. ارایش اسموکی؛ یک ارایش کاملا متفاوت و سنگین است که که در آن؛ برخلاف آرایش سنگین چشم، یک ارایش کاملا ملایم برای گونه‌ و لب‌ها درنظر گرفته می‌شود تا تعادلی بسیار زیبا در صورت به وجود آید. اما در این آرایش چه اتفاقاتی می‌افتد؟

استفاده‌-از-مژه‌های-بلند

*استفاده‌ از مژه‌های بلند

برای داشتن مژه‌های بلند هم میتوانید از ریمل استفاده کنید و هم به سراغ مژه‌های مصنوعی بروید. داشتن مژه‌های بلند و پرپشت یکی از جذابیت‌های آرایش دخترونه است. انتخاب مژه‌های بلند در کنار سایر بخش‌های آرایشی که اغلب ساده انتخاب می‌شوند؛ یک ترکیب فوق‌العاده جذاب به صورت می‌بخشند.

پس استفاده از ریمل را فراموش نکنید.

خط-چشم-پایین

*خط چشم پایین

یکی از ترندهای آرایشی پاییز 2021، مدل خط چشم پایین است. این مدل از خط چشم، جذابیت چشمان شما را دوبرابر می‌کند. استفاده از خط چشم پایین در پاییز امسال جایگاه ویژه‌ای در آرایش چشم دارد؛ چه بسا که این مدل ارایش اجازه نمی‌دهد چشم‌های شما خسته به نظر آید.

شاید این مدل خط چشم کمی سنگین به نظر آید؛ پس میتوانید سایر اجزای آرایش را سبک‌تر انتخاب کنید.

گزینه‌ای-محبوب-به-نام-رژ-لب-زرشکی

*گزینه‌ای محبوب به نام رژ لب زرشکی

این رژ لب سنگین اما گرم یکی از محبوب‌ترین مدل‌های آرایشی در پاییز 2021 لست. میتوانید از این رژ لب در کنار آرایش سبک چشم و حتی آرایش‌های سنگین استفاده کنید. نکته قابل توجه دقیقا همینجاست؛ هیچ اهمیتی ندارد چه سبک ارایشی را برای چشم‌هایتان انتخاب می‌کنید؛ زیرا در نهایت رژ لب زرشکی تکمیل‌کننده آن بوده و یک ترکیب فوق‌العاده برای آن میسازد.

رژ-گونه-هلویی

گونه‌های هلویی یک انتخاب تکراری و جذاب

گونه‌های هلویی رنگ را باید یکی از بهترین ترفندهای ارایشی در پاییز 2021 بدانید. این رنگ؛ یک گرمای بسیار دلنشین و ملایم به گونه‌های شما می‎بخشد. اگر میخواهید یک آرایش ساده اما بسیار جذاب داشته باشید حتما به سراغ این میکاپ بروید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی