|

بیماری ترانه علیدوستی چیست؟ توضیحات نادره حکیم الهی درباره بیماری دخترش

مادر ترانه علیدوستی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که حال ترانه اکنون خوب است اما به بیماری ناشناخته ای مبتلا شده است

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ترانه علیدوستی سوراستار دوست داشتنی سینما ایران است که در این چند سال با ایفای نقش های پر فروغ حسابی توانست خودش را به عنوان یک بازیگر زن درجه یم در سینما و شبکه نمایش خانگی جا بیاندازد. البته در یک سال اخیر ترانه علیدوستی دچار حواشی هم شد و حتی کارش به دادگاه و بازداشت هم رسید و سرانجام به قید وثیقه از زندان آزاد شد.

ترانه در این چند سال هر چه فیلم بازی کرد متاسفانه به اکران نرسید. ترانه بعد از فیلم سینمایی «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی که در سال ۹۴ به سرانجام رسید،تا به امروز ایفای نقش در سه فیلم سینمایی را پذیرفته بود که تا به امروز هیچ کدان اکران نشدند.

«برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی، «تفریق» به کارگردانی مانی حقیقی و «اورکا» به کارگردانی سحر مصیبی حالا تبدیل به آخرین فیلم‌های کارنامه بازیگری ترانه علیدوستی در سینمای ایران شده‌اند که هیچ کدام رنگ پرده را به خود ندیدند.

شوک مادر ترانه علیدوستی به طرفداران دخترش

نادره حکیم الهی مادر ترانه علیدوستی امروز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش حسابی دوست داران ترانه را شوکه کرد.

مادر ترانه علیدوستی در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد که این بازیگر مشهور به «بیماری سختی» مبتلا شده اما اکنون «خوب» است.

مادر ترانه علیدوستی در پاسخ به سوالات کاربران فضای مجازی در مورد سلامتی فرزندش گفت: به تازگی آرام شده‌ام و می‌توانم به این سوال جواب بدهم، حال ترانه خوب نبوده اما الان خوب است.

او ادامه داد: برای ترانه دعا کنید، بیماری [داشتن] سخت است به خصوص اگر منشأ آن مشخص نباشد و من از همه ی دوستان و طرفدارانش می‌خواهم برای ترانه دعا کنند و انرژی‌های مثبت و عشق بفرستند .

وی همچنین از مردم خواست که فعلا در خصوص سلامتی ترانه علیدوستی سوالی نپرسند. 

مادر ترانه علیدوستی گفت: من هم بسیار نگران بودم اما از نگرانی در آمده ام و به همین دلیل است که حال طرفداران و دوستانش را درک میکنم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی