|

رومی القحطانی زیباترین دوشیزه عربستان و نماینده سعودی در دختر شایسته کیست؟

عربستان سعودی در حالی برای اولین بار در مسابقه دختر شایسته جهان نماینده خواهد داشت و نماینده آن ها دختر 27 ساله به نام رومی القحطانی است

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مسابقه دختر شایسته جهان (Miss Univers) بزرگترین و مهمترین مسابقه دختر شایسته جهان است که هر سال برگزار می‌شود. 

عربستان سعودی در حالی برای اولین بار در مسابقه دختر شایسته جهان نماینده خواهد داشت که این کشور اغلب به دلیل محدودیت‌های موجود برای زنان از سوی گروه‌های مدافع حقوق بشر مورد انتقاد قرار می‌گیرد. 

اما نماینده عربستان در مراسم دختر شایسته کیست؟

نماینده عربستان در این مسابقه رومی القحطانی خواهد بود که تا کنون در چند مسابقه دختر شایسته از جمله مسابقه دختر شایسته عربستان سعودی، دختر شایسته صلح عرب و دختر شایسته خاورمیانه برنده شده است. 

رومی القحطانی ۲۷ سال دارد و به عنوان مدل فعالیت می‌کند. او در صفحه اینستاگرام خود که بیش از یک میلیون نفر آن را دنبال می‌کنند خبر حضورش به عنوان نماینده عربستان در مسابقه دختر شایسته جهان را اعلام کرد.

23

هیجان دختر عربستانی از حضورش در Miss Univers

رومی القحطانی این خبر را در حساب اینستاگرامش اعلام کرد. او تصویری از خود در پیراهن مجلسی بدون بند با پولک‌های درخشان منتشر کرد و هیجانش را از شرکت در این رقابت‌ها به عنوان نماینده عربستان سعودی با دنبال‌کنندگانش به اشتراک گذاشت.

او در اینستاگرام نوشت: «مفتخرم که در (مسابقه) دختر شایسته جهان ۲۰۲۴ شرکت می‌کنم.» 

با اینکه رومی در پلتفرم‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی فعال است، در مورد این مدل که به ملکه مسابقات زیبایی تبدیل شده، اطلاعات کمی در دسترس است اما نسخه عربی مجله هارپر بازار چند نکته را که باید درباره این دختر زیبا بدانیم، جمع‌آوری کرده است.

- او یک شرکت‌کننده باتجربه در رقابت‌های زیبایی است

اگر به حساب کاربری اینستاگرام او نگاهی بیندازید، عکس‌هایی متعدد از او را در مسابقات مختلف در سراسر جهان خواهید دید. او علاوه بر اینکه دختر شایسته عربستان سعودی معرفی شده است، به عنوان دختر شایسته خاورمیانه (عربستان سعودی) و دختر صلح جهان عرب در سال ۲۰۲۱ هم انتخاب شده بود.

رومی در هر رقابتی که شرکت می‌کند، مجموعه‌ای از لباس‌های سنتی عربستان سعودی را هم به نمایش می‌گذارد.

66115_232

- در اینستاگرام بسیار فعال است

این مدل تنها در اینستاگرام یک میلیون دنبال‌کننده و در ایکس (توییتر) حدود دو هزار دنبال‌کننده دارد. همچنین به نظر می‌رسد که در اسنپ‌چت نیز فعال باشد.

ــ اهل سفر و جهان‌دیده است

از امارات متحده عربی گرفته تا مصر، ایتالیا و فراتر از آن، رومی این فرصت را داشته است که به لطف موفقیت‌هایش در رقابت‌های زیبایی، جهان را کشف کند. او به‌تازگی عکسی را به اشتراک گذاشته که کنار یک استخر روی پشت‌بامی در دبی گرفته‌ شده است و منظره خیره‌کننده برج خلیفه را به رخ می‌کشد.

- دوستدار جواهرات است

تصاویری که او در اینستاگرام منتشر کرده است، نشان می‌دهد که به جواهرات زیبا و قطعات جواهر طراحان مشهور علاقه زیادی دارد. از دستبند عشق کارتیه گرفته تا مجموعه «رویای الهه‌ها» (دیوا دریمز Diva Dreams) بولگاری، اینستاگرام او پر از عکس‌های زیبا از جواهرات خیره‌کننده و ظریف است.

20

ــ رابطه‌ای صمیمانه و نزدیک با خانواده‌اش دارد

رومی معمولا عکس‌هایی را با حضور دو خواهر دیگرش، رازان و جدای، به اشتراک می‌گذارد. رازان هم در شبکه‌های اجتماعی فعال است اما جدای در فضای مجازی خیلی فعال نیست.

گفتنی است مسابقه دختر شایسته جهان در سال ۲۰۲۴ قرار است ماه سپتامبر در مکزیک برگزار شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها