|

ورود رونالدو به این قرار داد تجاری بزرگ و مهم در عربستان خبرساز شد!

عربستان سعودی شب گذشته با رونالدو یک قرارداد تجاری بزرگ امضا کرد تا سود هنگفتی به جیب اسطوره پرتغالی برود. شرح کامل را در ای خبر بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

عربستان سعودی شب گذشته با این بازیکن یک قرارداد تجاری بزرگ در حوزه آب معدنی امضا کرد تا سود هنگفتی به جیب اسطوره پرتغالی برود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس، کریستیانو رونالدو اسطوره پرتغالی این روز‌ها در عربستان علاوه بر فوتبال به کار‌های تجاری هم مشغول شده است. دارنده ۵ توپ طلای بهترین بازیکن دنیا اخیرا یک شرکت تجاری آب معدنی ایجاد کرد.

در همین رابطه عربستان سعودی شب گذشته با این بازیکن یک قرارداد تجاری بزرگ امضا کرد تا سود هنگفتی به جیب اسطوره پرتغالی برود.

ترکی آل شیخ رئیس هیئت رفاهی عربستان با شرکت «URSU» آب معدنی متعلق با رونالدو قرارداد امضا کرد. در این مراسم اعجوبه پرتغالی هم حضور داشت. این آب‌ها با برند شرکت رونالدو در مراسم «موسم الریاض» استفاده خواهد شد. موسم الریاض یک نمایش بین المللی در ریاض است که سلبریتی‌های و شرکت‌های مشهور در آن حضور خواهند داشت.

رونالدو زمستان گذشته به النصر پیوست. دستمزد سالیانه رونالدو در ریاض ۲۰۰ میلیون یورو است و او را به پردرآمدترین فوتبالیست تاریخ تبدیل کرده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی