|

(عکس) ماجرای مهران مدیری و رنی که شبیه به دختر اوست!

شباهت زن داخل این عکس به شهرزاد مدیری ، دختر مهران مدیری سبب شده برخی او را همسر مهران مدیری بدانند.

لینک کوتاه کپی شد

شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری به عکس منتسب به مادرش که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، واکنش نشان داد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از روزیاتو؛ تاکنون هیچ تصویر رسمی ای از همسر مهران مدیری منتشر نشده اما مدتی است عکسی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که گفته می شود مربوط به همسر این چهره ی مشهور است. در حقیقت، شباهت زن داخل این عکس به شهرزاد مدیری ، دختر مهران مدیری سبب شده برخی او را همسر مهران مدیری بدانند.

modirivabano-photokade-com

عکسی که تحت عنوان مهران مدیری و همسرش منتشر شده

اما روز گذشته دختر مهران مدیری به این عکس واکنش نشاند.

شهرزاد مدیری در یک لایو اینستاگرامی مشترک با دوست خود، نغمه مرادآبادی، نوازنده ی تار، به صحبت درباره ی موضوعات مختلفی پرداخت و آن ها در بخشی از این گفتگو درباره ی تصویر منتسب به همسر مهران مدیری نیز صحبت کردند.

نغمه مرادآبادی دراینباره گفت: «چند وقت پیش عکسی را در فضای مجازی دیدم که نوشته شده بود همسر مهران مدیری و من خیلی تعجب کردم و گفتم که این مادر شهرزاد نیست و اگر قرار بود مادر شهرزاد خودش را نشان دهد و علاقه داشت به این کار، حتماً عکسی را منتشر می کرد و نمی دانم واقعاً چرا در تلاشید که ببینید مادر شهرزاد کیست.»

شهرزاد مدیری هم در پاسخ گفت: «جالبی ماجرا اینجا است که مامان من هم عکس را فرستاد و به من زنگ زد و گفت شهرزاد مردم حق دارند بندگان خدا، به خاطر اینکه منی که مامان تو ام دارم میگم این خانم واقعاً ته چهره ی تو را دارد و واقعاً شبیه من بود.»

mehranvadokhtaresh-photokade

مهران مدیری و دخترش

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی