|

دومین قاتل سریالی زن در دهه های گذشته، کلثوم به قتل همسران صیغه ای خود اعتراف کرد

قتل همسران صیغه ای

کلثوم اگرچه که به قتل های زیادی اعتراف کرده است اما هنوز هم در برابر مهین قدیری نفر دوم محسوب می شود.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- خبری جدید در فضای مجازی دست به دست می شود که بسیار عجیب و هولناک است. بر اساس این خبر فرمانده انتظامی مازندران، از شناسایی یک زن قاتل در محمودآباد اطلاع داد که تاکنون به قتل ۷ مرد اعتراف کرده است.

سردار حسن مفخمی فرمانده انتظامی مازندران درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: طی روزهای گذشته با شکایت یک خانواده در محمودآباد مبنی بر فوت مشکوک پدر ۸۲ ساله آنها، بحث پیگیری این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه بعد از شکایت، تحقیقات پلیس به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت، افزود: طی بررسی‌های پلیسی همسر این مرد که یک خانم ۵۶ ساله بود، به عنوان فرد مشکوک مورد بازجویی قرار گرفت.

1

قتل مردان سن بالا با قرص فشار

این زن در نهایت، طی تحقیقات پلیس به قتل همسران خود اعتراف کرد. او در خصوص چگونگی این قتل ها بیان داشت که طی چند مرحله با حل کردن قرص فشار، آن هم به مقدار بسیار بالا در ظرف آب، همسرش را بی حال نموده و در نهایت این پیرمرد 82 ساله را خفه نموده است.

کلثوم تاکنون به 7 مورد قتل اعتراف کرده است

این زن که ظاهرا کلثوم نام دارد، تاکنون به قتل 7 همسر خود در حدود سن های 75 تا 80 به بالا اعتراف کرده که عموما متمول و مسن بوده اند و در قالب صیغه با وی ازدواج کرده بودند. لازم به ذکر است که این قتل ها در شهرهای ساری، نکا، محمودآباد، و قائمشهر رخ داده اند.

4

مهریه ی بالا علت قتل های کلثوم است

فرمانده نیروی انتظامی مازندران با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد، افزود: در گزینه آخر، مهریه این زن ۵۰۰ میلیون تومان اعلام شده است و این زن بعد از قتل، طلب مهریه و ارث می‌ کرده است. وی یادآور شد: احتمال افزایش موارد اتهامی وجود دارد.

کلثوم بعد از مهین قدیری دومین قاتل سریالی زن در دهه های گذشته 

کلثوم اگرچه که به قتل های زیادی اعتراف کرده است اما هنوز هم در برابر مهین قدیری نفر دوم محسوب می شود. مهین البته بیشتر زنان را هدف قرار می داد و بعد از اعتراف به قتل 5 زن و 1 مرد در اردیبهشت سال 1388 دستگیر شد و در 29 آذر سال 1389 در زندان چوبیندر قزوین اعدام گردید.

2

انگیزه ی قتل های مهین چه بود

مهین قدیری در خصوص توضیح انگیزه قتل های خود از نداری و وضعیتی معیشتی خود یاد کرده بود. او که عموما قربانیانش را از میان زنان مسن انتخاب می کرد، معتقد بود که آنها دیگر نوه و نتیجه شان را نیز دیده اند و چشمشان زیاد به مال دنیا نیست. این بانوان مسن از نگاه مهین عموما به عنوان یک ویترین سیار، طلا و جواهر  به خود آویزان کرده و دل کسانی که از این نوع دارندگی ها محروم هستند را می سوزانند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی