|

امام جمعه رشت و ماجرای بیزاری از دختران و زنان بی حجاب

آیت‌الله فلاحتی امام جمعه رشت با انتقاد از حجاب برخی از حاضرین در جشنواره ملی تئاتر کودک نوجوان و عروسکی ایثار انتقاد کرد

لینک کوتاه کپی شد

امام جمعه رشت در حاشیه حضورش در یک مراسم رسمی از خانم های بدون حجاب در این مراسم به شدت گلایه کرد.

سومین جشنواره ملی تئاتر کودک نوجوان و عروسکی ایثار برگزار شد.

در این مراسم که به صورت زنده از شبکه باران پخش می‌شد، آیت‌الله فلاحتی امام جمعه رشت با انتقاد از حجاب برخی از حاضرین در مراسم گفت: من اگر میدانستم این جلسه این جوری است به اینجا نمی آمدم. سایت ها فردا می زنند میگویند نماینده ولی فقیه در یک جلسه ای شرکت کرد که یک عده دختران در آن جا کشف حجاب کردند. بنده از همه کسانی که اینجا کشف حجاب کردند بیزارم. سایت ها بزنند فردا بر علیه من نگویند. من از همه زنان و دخترانی که اینجا حجاب را رعایت نکرده‌اند، بیزارم و توصیه می کنم مثل دختران ما که محجبه در اینجا شرکت دارند، اینجور زندگی بکنید. والسلام.

واکنش ها به اعلام بیزاری امام جمعه رشت از زنان بی حجاب

عصر ایران نوشت: کاری نداریم که اساساً آیا این ادبیات، معقول و منطقی و مفید است که یک مقام رسمی و مذهبی، پشت تریبون علناً از بخشی از شهروندان اعلام بیزاری کند؟  ولی این نکته خیلی بد جور توی ذوق می خورد که آقای امام جمعه، در سخنان خود نگفت که چون یکی از دستورات دینی رعایت نشده، جلسه را ترک می کند بلکه دغدغه این را داشت که فردا سایت ها ننویسند که فلانی در جلسه ای شرکت کرد که در آن چند نفر بی حجاب بودند... و جلسه را ترک کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی