|

پیام بازار دلار به بازیگران این عرصه

کاهش نوسانات دلار چه تاثیری در بازار دارد؟

قیمت دلار

نوسانات قیمت اسکناس آمریکایی در روزهای اخیر کاهش پیدا کرده و مدتی است که خبری از نوسانات افزایشی یا نزولی سنگین در بازار نبوده است.

لینک کوتاه کپی شد

از نگاه برخی فعالان، کاهش نوسانات دلار و همچنین پایین آمدن حجم معاملات در بازار اسکناس آمریکایی پیام معناداری به برخی بازیگران ارزی داده است. در واقع سرد بودن شرایط معاملات ارزی، به بازیگرانی که قصد ورود به بازار ارز یا خروج از آن را داشته‌اند، به طور موقت چنین پیامی را مخابره کرده است که فعلا خرید و فروش خاصی را انجام ندهند.

به گزارش شایانیوز به نقل از اکوایران، نوسانات قیمت اسکناس آمریکایی در روزهای اخیر کاهش پیدا کرده و مدتی است که خبری از نوسانات افزایشی یا نزولی سنگین در بازار نبوده است. بازار دلار به سرعت با آغاز به کار رئیس کل جدید بانک مرکزی به زیر مرز 40 هزار تومانی رفت ولی با یک وقفه، افزایشی‌ها به بازار برگشتند و قیمت دلار را به بالای مرز روانی بازگرداندند. پس از این اتفاق، شدت تغییرات قیمتی به صورت اثرگذار در بازار پایین آمد و قیمت دلار از سطوح حمایتی یا مقاومتی خاصی عبور نکرد.

با توجه به نوسانات محدود اسکناس آمریکایی در روزهای اخیر، برخی از فعالان انتظار دارند که در روز جاری نیز اتفاق تعیین‌کننده‌ای در بازار رخ ندهد و دلار در یک بازه محدود تغییرات قیمتی خود را به ثبت برساند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی