|

از جذابیت های حیات وحش؛ تلاش خوفناک پلیکان غول پیکر واسه بلیعیدن یه بچه!

پلیکان ها برخلاف ظاهر زیبای خود واقعا پرندگان همه چیزخوار هستند. این پرندگان بزرگ هر موجود زنده ای را که امکان بلعیدنشان وجود دارد را می خو…

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- پلیکان ها جزو بی رحم ترین پرندگان هستند. آن ها مثل مرغ های دریایی غالباً در سواحل و شهرهای نزدیک به دریا به وفور یافت می شوند. 

پلیکان زندگی گروهی و اجتماعی را دوست دارد و در دسته های متشکل از چند صد پلیکان به زندگی می پردازد و بسته به نوع گونه ای که دارد در درختان، بوته ها یا روی زمین برای خود لانه می سازد.

در یک ویدئوی جالب توجه که اخیرا در فضای مجازی وایرال شده پلیکان غول پیکری را مشاهده می کنیم که تلاش می کند تا به یک کودک چندماهه حمله کند.

ظاهرا یک خانواده که در حال لذت بردن از تماشای پلیکان ها از نزدیک هستند، برای لحظه ای می خواهند تا با یک پلیکان غول پیکر عکس بگیرند اما در همین لحظه پلیکان به سمت کودک چند ماه که در کالسکه قرار دارد حمله ور می شود. اقدام به موقع پدر ماجرا را ختم به خیر کرد وگرنه ممکن بود منقار پلیکان به کودک آسیب برساند.

پلیکان ها علی رغم اینکه عمدتا ماهیخوار هستند اما از خوردن هیچ چیزی دریغ نمی کنند و تنها مسئله برای آنها امکان قورت دادن طعمه مورد نظر است.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی