|

عکس مادر 40 ساله امیر تتلو همه را شگفت زده کرد!|اختلاف سنی تتلو و مادرش

عکس مادر امیر تتلو همه را غافل گیر کرد | اختلاف سنی امیر تتلو و مادرش چند سال است

لینک کوتاه کپی شد

امیر تتلو خواننده پر حاشیه و پر طرفدار ایرانی عکس از خودش و مادرش در فضای مجازی منتشر کرد که این عکس به دلیل جوان بودن مادر امیر تتلو مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و سوژه کاربران شد.

nasim.tatali_1606816571

امیر تتلو حاشیه های زیادی برای مادر و خواهرانش ایجاد کرده است. مادر امیر تتلو به قدر جوان است که آدم فکر می کند که هم سن هستند.

saeid.khalilpor_official__1587855680

مادر و خواهر امیر تتلو کیستند؟

فریده واثق مادر امیر تتلو است که علاوه بر امیر تتلو دارای ۲ فرزند دختر دیگر به نام‌های نسیم و نغمه است. فریده واثق همسرش را در سالهای دور از دست داده است و به تنهایی برای فرزندانش نقش پدر و مادر را ایفا کرد. در حال حاضر نسیم یکی از دخترانش در زمینه بدنسازی و خوانندگی فعالیت دارد و دختر دیگرش نغمه در رشته عکاسی و هنرهای تجسمی به صورت حرفه ای حضور دارد.

ytatal69o_1590657664

رمزگشایی از خالکوبی های امیر تتلو

امیر تتو پیش تر نیز خالکوبی جنجالی داشت که بسیاری به دنبال رمز و راز های این خالکوبی ها بودند. تتلو چندی پیش تمام صورت و حتی دماغ و لب خودش را تتو کرد و بعد به سراغ گوش رفت.

خالکوبی تتو روی گوشش ویژگی جالبی داشت. تتلو در خالکوبی روی گوش خود همه نسبت فیبوناتچی رعایت کره بود.

file+(7)

لاک زدن ناخن؛ مد جدید امیر تتلو

امیر تتلو که به خالکوبی های زیاد و عجیب مشهور بود مد تازه ای هم دارد و آن هم «لاک زدن». امیر تتلو انواع و اقسام لاک ها را روی ناخن خود میزند و از آنها عکس و ویدئو می گیرد. نکته جالب اینکه تتلو حتی برای لاک زدن هم مانند کارهای دیگرش فسلفه ارائه می کند که در این گزارش به آن می پردازیم.

file+(9)

علت لاک زدن امیر تتلو

تتلو لاک زدن را مکمل خالکوبی می داند که ارزش رنگ بدن را بالا میبرد که از نظر تتلو مساله مهم است. تتلو می گوید «لاک هم مثل هرچیز دیگه ای در طبیعت هم میتونه خوب باشه و هم بد !لاک بزنید امّا زود به زود پاک کنید و بذارید به ناخن هاتون آب و هوا هم برسه.»

او همچنین می خواهد بازهم بیش از این لاک بزند. «تازه دستامو میخوام تتوهاشو ترمیم کنم و هرکدوم از انگشتامو یه رنگ از پرچم رو بندازم بک گراندش و لاک هر انگشت هم رنگ بکگراندش بشه.»

file+(10)

مراسم اهدای لاک تتلو چیست؟

تتلو لاک های خود را خیلی دوست دارد ولی به کسی که برای او نیوفیس بیاورد لاک اهدا میکند. جالب اینکه او حتی حاضر نیست لاک های مورد علاقه اش را کادو بدهد.

  • ناشناس ارسالی در

    خدا یه عقلی به تو بده یه پولی به ما😐😐😐

  • ناشناس ارسالی در

    سلام کاش این تتلویکی ازخواهرشوبیاره برای من

  • سلام تتتلو دوس ندارین کص نگین ارسالی در

    به تتلو احترام بزاریت تتلو عشقه حیف تتلو که اسمش سر زبون کثیف شما افتاده

    • علیرضا ارسالی در

      خاک تو سره بی سوادت کنننن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه