|

شهره قمر ترانه علیدوستی را تهدید به مرگ کرد؛ خانم جاسوس بر علیه نظام

شهره قمر استوری هایی بسیار جنجالی در مورد ترانه علیدوستی منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شهره قمر بازیگر کم کار سینما است که البته در اینستاگرامش فعالیت زیادی دارد. شهره قمر هر از چند گاهی با انتشار متن های جنجالی در مورد بازیگران و موضوعات مختلف نگاه هارا به سمت خود می برد و با این روش توانسته تا حدی نگاه ها را به سمت خود جلب کند. البته این راه قمر دیگر برای هنرمندان و عموم مردم کلیشه ای شده که به عبارتی همه دستش را خوانده اند و در مقابل سخنان بیهوده اش جواب خاصی نمی دهند!

به گزارش «شایانیوز»، خانم بازیگر این بار ترانه علیدوستی را مورد حمله قرار داد و به شدت از او انتقاد کرد و حتی تهدیدش کرد، که در ادامه استوری های شهره قمر را مشاهده می کنید.

3-5f576d2d72a02

شهره قمر در استوری های خود ترانه علیدوستی را یک برانداز خطاب کرد که قصد اغتشاش و جاسوسی بر علیه نظام را دارد و به او گفت مواظب رفتارش باشد.

2-7afd8071

شهره قمر در این استوری ها به  ماجرای اختلاس تهیه کننده سریال شهرزاد و به تاراج رفتن صندوق فرهنگیان  هم اشاره کرد.

5-5f576d2d79359

احتمال می رود برخی پست های ترانه علیدوستی در شبکه های اجتماعی که ماهیت سیاسی دارند باعث واکنش شهره قمره به علیدوستی شده باشد. علیدوستی در یکی از پست های خود به ماجرای نوید افکاری پرداخته و با هشتگ های «نوید را نکشید» و «اعدام نکنید» اعتراض خود را به این موضوع ابراز کرده بود.

ترانه علیدوستی تاکنون هیچ واکنشی به انتقادات و تهدیدات شهره قمر نداشته است، موضوعی که شهره قمر در استوری های بعدی خود هم به آن پرداخت.

4-5f576d2d7609c

 

  • بهنام قاسمی ارسالی در

    شهرقمرتویکی خفه‌شو‌بروببنداون‌دهنت‌رو‌تویه اشعال‌بیسترنیستی

  • سعید ارسالی در

    این دختره شهره قمر، هر چند وقت یه بار مث سگ پاچه یکیو میگیره، و بهترین جوابش هم همون کم محلی هست، که همه میدونن،
    چِخِه،

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها