|

سنگ تمام ترانه علیدوستی برای ازدواج نوید و فرشته!

ترانه علیدوستی با انتشار یک استوری عاشقانه ازدواج نوید محمد زاده و فرشته حسینی را تبریک گفت

لینک کوتاه کپی شد

ترانه علیدوستی از بازیگران مطرح و محبوب سینما است.ترانه علیدوستی در کنار شهاب حسینی ستاره سینما به دلیل چند ایفای نقش مکمل در کنار هم از زوج های هنری محسوب می شوند. در فضای مجازی و اینستاگرام کاربران بسیاری خانم بازیگر را دنبال می کنند و نزدیک به 7 میلیون فالوور نیز دارد.

به گزارش «شایانیوز»، ترانه علیدوستی به مناسبت ازدواج فرشته حسینی و نوید محمدزاده در صفحه شخصی اینستاگرامش استوری ای بسیار صمیمی و عاشقانه منتشر کرد.

استوری ترانه علیدوستی برای نوید و فرشته
استوری ترانه علیدوستی برای نوید و فرشته

بیوگرافی ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی در 22 دی ماه 1362 در تهران به دنیا آمد. ترانه فرزند نادره حکیم الهی مجسمه ساز و حمید علیدوستی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و از مربیان کنونی فوتبال است.

ترانه علیدوستی با علی منصور  ازدواج کرده و یک دختر به نام حنا دارد. 

Untitled

ترانه علیدوستی( فمینیسم) فعال حقوق زنان

این بازیگر پرستاره در زمینه فعالیت های بشردوستانه فعالیت دارد و یکی از طرفداران حقوق زنان است. او در سال‌های اخیر در شبکه‌های اجتماعی حضوری فعال داشته و عمده پست‌ها و توییت‌هایش هم در حوزه‌های زنان، مسائل اجتماعی و سیاسی بوده است. 

ترانه علیدوستی

نحوه تسلط بر انگلیسی و آلمان

پدر من، حمید علیدوستی، بین سال های 65 تا 67 در باشگاه های آلمان توپ می زد سه تا شش سالگی ام را در آلمان گذراند به همین خاطر آلمانی را همزمان با فارسی یاد گرفتم همین در یادگیری زبان انگلیسی کمکم کرد.

به غیر از یک دوره کلاس مقدماتی زبان انگلیسی در نوجوانی، کلاس دیگری نرفتم و خودآموز، این زبان را یاد گرفتم.

Untitled

بیماری ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی اعلام کرده که به بیماری کلاستروفوبیا یا ترس از محیط بسته مبتلا است و به همین خاطر نمی‌ تواند از اتوبوس، مترو و آسانسورهای بدون آینه استفاده کند.

ترانه علیدوستی و شهاب حسینی
ترانه علیدوستی و شهاب حسینی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها