|

ساعت پخش و تکرار سریال دودکش 2+ بازیگران

فصل دوم سریال دودکش از سه شنبه 8 تیر روی آنتن شبکه یک سیما می رود

لینک کوتاه کپی شد

 سریال کمدی اجتماعی «دودکش ۲» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی از امشب (سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰) روی آنتن شبکه یک می‌رود.

خلاصه داستان و بازیگران سریال دودکش ۲

اواسط بهمن بود که برزو نیک نژاد سریال دودکش۲ را به تهیه‌کنندگی زینب تقوایی در سکوت خبری مقابل دوربین برد. این درحالی است که فصل اول این سریال به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی ساخته شد و در ماه رمضان سال ۱۳۹۲ روانه آنتن شبکه یک شده بود.
 
در خلاصه داستان سریال دودکش۲ اینگونه آمده است که «خانواده فیروز مشتاق که بی قیف و قپی به سفری رفته اند، در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می‌شوند که از نظر بهروز، «نیمه گمشده» قلمداد می‌شود و این، شروعی برای فرو رفتن خانواده در آمپاس است!.

بماند که با آنچه از نصرت و شرایط جدیدش مشهود به نظر می‌رسد، بستر قمپزش گسترده‌تر از قبل شده است و با عقبه‌ای که از آنان سراغ داریم، ماجرا‌هایی آغاز می‌شوند که بی هیچ شائبه‌ای در زندگی همه و بویژه کسانی که پا به قالیشویی می‌گذارند، تاثیرگذار هستند!.»

نویسنده و کارگردان دودکش ۲ درباره حضور بازیگران قدیمی و اضافه شدن بازیگران جدید گفته است که «آن گروه قدیمی حضور دارند، اما بازیگران جدید هم به تناوب قصه و اتفاقات، اضافه خواهند شد.»

ساعت پخش سریال دودکش 2

ساعت پخش و تکرار سریال دودکش

ساعت پخش و ساعت تکرار سریال دودکش ۲ از شبکه یک و شبکه تماشا

سریال دودکش ۲ پس از پایان پخش زیرخاکی ۲ هر شب ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه از شبکه یک پخش می‌شود.

تکرار آن هم حوالی ساعت ۱۰:۲۰ و ۱۵:۲۰ از شبکه یک پخش خواهد شد.

این سریال همزمان با پخش در شبکه یک از شبکه تماشا هم پخش می‌شود.

ساعت پخش سریال دودکش ۲ در شبکه تماشا ساعت ۲۴ و بازپخش آن ساعات ۶ و ۱۲ خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها