|

انتقاد قاضی‌زاده هاشمی از انتقال اتوبوسی مدیران

قاضی‌زاده‌هاشمی: در دولت سلام ۴۸۵ پایتخت داریم!

قاضی‌زاده: به عنوان یک سیاستمدار جوان برخاسته از نسل جوان و گام دوم برای یک تحول عظیم در مدیریت کشور پا به میدان گذاشته‌ام.

لینک کوتاه کپی شد

سید‌امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی عصر امروز در گفت‌وگوی رادیو و تلویزیونی با مردم لرستان اظهارداشت: بنده به عنوان یک سیاستمدار جوان برخاسته از نسل جوان و گام دوم برای یک تحول عظیم در مدیریت کشور پا به میدان گذاشته‌ام، بنده یک نفر نیستم ما جمعی هستیم که پس از اینکه بیانیه گام دوم توسط مقام معظم رهبری تبیین شد به این موضوع فکر کردیم که چه می‌توان کرد تا مبتنی بر بیانیه گام دوم اداره کشور را اصلاح کنیم.

وی افزود: ما یک تجربه طولانی و تاریخی تا پیروزی انقلاب داریم و بیش از 40 سال است که از پیروزی انقلاب گذشته و علی‌رغم زحماتی که دولت‌های گذشته انجام داده‌اند اما تعداد زیادی از مشکلات مردم مزمن شده‌اند و هر دوره‌ای که می‌گذرد باز بر می‌گردیم و راجع به آنها حرف می‌زنیم.

کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری عنوان کرد: اگر انتخابات‌های قبلی ریاست جمهوری را در ذهن مرور کنید تعدادی از سئوالات همچون مسئله معیشت،گرانی‌ها، ازدواج جوانان و غیره مشترک هستند و تقریبا امروز هیچ خانواده‌ای نیست که نگران وضعیت ازدواج، شغل و درآمد فرزندش نباشد.

منبع: تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها