|

چرا مدیران مدارس و کارمندان آموزش و پرورش شامل لایحه رتبه بندی نمی‌شوند؟

نماینده رباط کریم در مجلس از اینکه لایحه رتبه بندی معلمان شامل حال مدیران مدارس و کارمندان آموزش و پرورش نمی‌شود انتقاد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 18 خرداد) و در جریان بررسی کلیات لایحه رتبه بندی معلمان و در مخالفت با آن اظهار داشت: معلم و محصل خط قرمز مجلس شورای اسلامی است و برای تقویت آنها از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد اما با توجه به اینکه دولت ماه‌های پایانی کار خود را سپری می‌کند بهتر بود که این لایحه در دولت آتی مطرح و با نظرات خاص آنها به مجلس ارسال می‌شد.

وی افزود: در این لایحه بر انجام رتبه‌بندی معلمان تأکید شده اما چگونگی اجرا مشخص نیست؛ متاسفانه در این لایحه به معلم به مفهوم عام نگاه نکرده و معلمان مدارس غیرانتفاعی و حمایتی را شامل نمی‌شود و در حالی که این معلمان با مدرک تحصیلی بالا و حقوق‌های پایین و بدون بیمه فعالیت می‌کنند. نماینده مردم رباط کریم در مجلس تصریح کرد: در لایحه رتبه بندی معلمان آمده است که مدیران مدارس و کارکنان مشمول رتبه بندی نمی‌شوند، محرومیت این افراد علاوه بر اینکه انگیزه آنها را می‌گیرد آسیب‌هایی هم خواهد داشت.

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها