|

واریز حقوق اردیبهشت بازنشستگان با احکام جدید

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران، زمان پرداخت مابه‌التفاوت حقوق متناسب‌سازی بازنشستگان سایر سطوح را اعلام کرد.

لینک کوتاه کپی شد

علی دهقان کیا گفت: حقوق بازنشستگان حداقل‌بگیر سازمان تامین اجتماعی در فروردین به طور کامل پرداخت شد و مشکلی در پرداخت‌ها نیز ایجاد نشده بود اما حقوق سایر سطوح مزدی با مشکلاتی روبه‌رو شد.

وی با اشاره به اینکه نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان سایر سطوح باعث اعتراض بازنشستگان شد، افزود: پس از اعتراض این بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی مجددا مستمری بازنشستگان سایر سطوح را بررسی و احکام جدید صادر شد.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران تاکید کرد: حقوق اردیبهشت ماه بازنشستگان تامین اجتماعی در سایر سطوح بر اساس احکام جدید پرداخت شد.

به گفته وی، پرداخت حقوق بازنشستگان بر اساس حروف الفبا و از ۲۰ اردیبهشت آغاز شده است.

دهقان‌کیا در مورد پرداخت مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان، گفت: بازنشستگان سایر سطوح برای حقوق فروردین ماه خود از تامین اجتماعی مبلغی را طلب دارند احتمالا این مابه‌التفاوت در خرداد ماه به آنها پرداخت می‌شود.

وی همچنین در مورد ثبت‌نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی افزود: ساز و کار و نحوه ثبت‌نام برای پرداخت وام به بازنشستگان سازمان به زودی مشخص و اعلام می‌شود.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در مورد مبلغ وام نیز گفت: مبلغ وام سال گذشته پنج میلیون تومان بود اما مبلغ پرداختی وام امسال هنوز مشخص نشده و به محض تعیین، به اطلاع بازنشستگان می‌رسد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها