|

دانلود قسمت شانزدهم سریال سیاوش / قسمت 16

شانزدهمین قسمت از سریال سیاوش جمعه بیست و چهارم اردیبهشت به صورت اختصاصی در سایت نماوا منتشرشد.

لینک کوتاه کپی شد

شانزدهمین قسمت از سریال سیاوش به کارگردانی سروش محمد زاده و تهیه کنندگی مهدی یاری، جمعه بیست و چهارم اردیبهشت به صورت اختصاصی در سایت نماوا منتشرشد.

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت شانزدهم سیاوش اینجا کلیک کنید.

صابر حالا فقط سه روز وقت داشت که خواسته ی نصرت را عملی کند و خیال می کرد اگر این کار را نکند به اتهام قتل بازداشت می شود. این در حالی است که کیوان زنده بود و در سویی دیگر سعی می کرد جیران را با خودش همراه کند که از ایران به شکل غیر قانونی خارج شوند.

با حرف هایی که سینا درباره ی ماجرا های شمال و علی و مبارزه های غیر قانونی به سیاوش زد، سیاوش کم کم متوجه شد که نصرت کارهای عجیب و غریبی می کند اما هنوز از عمق نقشه ای که برای خودش و خانواده اش کشیده شده با خبر نبود.

نصرت با کینه ی دیرینه ای که از کمال داشت هر یک از اعضای خانواده ی او را به شکلی به اسارت خود در آورد و خانواده ی ساقی را در آستانه ی فروپاشی قرار داد. 

داستان سیاوش از آن چه که بود پیچیده تر می شود. صابر، سیاوش، سیمین، فروغ، جلال و جبران هر یک به شکلی درگیر ماجرایی پیچیده اند. ای سرطان سیمین تا پاپوش و نقشه ای که گریبان صابر را می گیرد.

با پیچیده تر شدن داستان ریتم سریال هم تند تر از قبل شده است و این بزرگ ترین حسنی است که به تازگی این سریال کسب کرده است. پیش از این بیشتر بخش ها به خصوص قسمت هایی که مربوط به سیاوش و روابطش با مارال و مرجان بود به کندی و سختی پیش می رفت اما حالا او در موقعیتی قرار گرفته است که در صورت دست دست کردن همه چیز سریال از بین می رود. 

از این به بعد هم با توجه به شرایط پیش آمده انتظار کنش بیشتری از سیاوش می رود و اگر بخواهد به منوال قبلی اش برگردد، سریال به این زودی ها رنگ پایان را به خود نمی بیند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها