|

عکس منشوری سینا مهراد و مقایسه عجیب با ریحانه پارسا!

عکس تازه منتشر شده از سینا مهراد بازیگر سریال پدر حاشیه ساز شد.

لینک کوتاه کپی شد

سینا مهراد (سینا سهیلی) بازیگر مشهور سریال پدر (همبازی ریحانه پارسا) که در سریال آقازاده نیز درخشید و به شهرت بیشتر از سریال پدر دست یافت تصویر از خود با ظاهری متفاوت ارسال کرده که باعث حاشیه هایی شده است.

خیلی ها تصویر با شلوارک او را با وضعیت این روزهای ریحانه پارسا مقایسه می کنند (به طنز) و همین باعث سوژه شدن این تصویر در فضای مجازی شده است.

سینا سهیلی با نام هنری سینا مهراد در ۱۲ آذرماه سال ۱۳۷۰ در شهر تهران و فرزند کارگردان مشهور کشورمان سعید سهیلی است و یک برادر به اسم ساعد سهیلی و یک خواهر به اسم صبا سهیلی دارد. جالب است بدانید هر سه فرزند سعید سهیلی به کار بازیگری مشغول هستند.

زندگی خانوادگی سینا مهراد

سینا مهراد در یک خانواده پنج نفره و هنرمند متولد شده است ، او فرزند کارگردان مشهور کشورمون سعید سهیلی است و یک برادر به اسم ساعد سهیلی و یک خواهر به اسم صبا سهیلی دارد. جالب است بدانید هر سه فرزند سعید سهیلی به کار بازیگری مشغول هستند. ساعد سهیلی برادر سینا مهراد متاهل است و با گلوریا هاردی بازیگر نقش آزاده در سریال کیمیا ازدواج کرده است.

تا به امروز درباره اینکه چرا آقای سهیلی نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کرده است مشخص نشده است اما به نظر می رسد سینا برای اینکه با نام و شهرت پدرش مشهور نشود ترجیح داده است نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کند تا بتواند با اتکا به علم و استعداد خود در این حرفه به اوج محبوبیت برسد.

file+(2)+-+Copy

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها