|

دانلود قسمت یازدهم سریال سیاوش/ قسمت 11

یازهمین قسمت از سریال سیاوش جمعه بیستم فروردین به صورت اختصاصی در سایت نماوا منتشر شد.

لینک کوتاه کپی شد

یازدهمین قسمت از سریال سیاوش به کارگردانی سروش محمد زاده و تهیه کنندگی مهدی یاری، جمعه بیستم فروردین به صورت اختصاصی در سایت نماوا منتشر شد.

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت یازدهم سیاوش اینجا کلیک کنید

سیاوش به امید دیدن جیران با مارال همراه می شود و به مهمانی می رود. اما این مهمانی با تصور سیاوش تفاوت خیلی زیادی دارد. نقشه ای از پیش تعیین شده سیاوش را به این مهمانی کشانده است. مهمانی ای که میزبانش از گفتن هیچ حرفی برای آزار دادن و تحریک کردن سیاوش دریغ نمی کند.

اما دورهمی خانوادگی سیاوش و جیران را برادران دیگر کامل می کنند. صابر و جلال هم به دنبال جیران به مهمانی کشیده شده اند و وقتی نیش و کنایه های صاحب مهمانی را می بینند درگیری را شروع می کنند و همه چیز را به هم می ریزند.

صابر و سیاوش بعد از درگیری با هم همراه می شوند و بحث های همیشگی شان دوباره از سر گرفته می شود. سیاوش موضوع به زندان افتادن صابر را گردن می گیرد و صابر عصبانی تر از قبل می شود.

در سویی دیگر نصرت هم کسی که بیش از سی سال پیش او را تحقیر کرده است و داغ را روی سینه اش حک کرده است پیدا کرده و شکنجه می کند و او هم داغی روی سینه ی او می گذارد. انتقام گیری های نصرت به خانواده ی ساقی هم خواهد رسید. موضوع زمین و سند و... به نظر نمی رسد مشکل اصلی نصرت با ساقی ها باشد و حتما چیز های دیگری هم در گذشته ی او و کمال بوده است که این چنین او را به جان خانواده اش انداخته است.

سیاوش باز هم کمی به سمت مارال کشیده می شود و باز دور می شود. این دور و نزدیک شدن ها و شل و سفت شدن ها باز هم ادامه خواهد داشت. سیاوش با فرو رفتن در خودش همه چیز را یک تنه و به روش خودش می خواهد حل کند. از همه چیز و همه کس هم طلبکار است.

بودن با مارال و دعوا ها و درگیری های سیاوش خوب است هر آن چه دور و بری هایش می کنند بد. چیزی کا سیاوش از خانواده و غیرت روی خانواده در ذهنش دارد تصوری احمقانه است که در هیچ مسلکی نمی گنجد. 

سریال سیاوش با توجه به موضوع خاص و بازی های متفاوت بازیگرانش اگر با فیلمنامه ای جذاب تر نیز همراه می شد می توانست به توفیقی بسیار بیشتر از آن چه تاکنون یافته است، دست پیدا کند. قصه س سیاوش بعد از گذشت یازده قسمت هنوز هم گنگ و سردرگم پیش می رود و خط و سیر اصلی داستان هنوز هم گم است...

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها