|

دانلود قسمت هجدهم همرفیق با حضور میترا حجار/ قسمت 18

برنامه این هفته هم رفیق در قسمت هجدهم روز پنجشنبه نوزهم فروردین 1400 باحضور میترا حجار پخش خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

برنامه این هفته هم رفیق در قسمت هجدهم روز پنجشنبه نوزدهم  فروردین 1400  باحضور میترا حجار پخش خواهد شد.

برای دانلود قانونی و حلال قسمت هجدهم برنامه همرفیق اینجا کلیک کنید. 

برنامه هم رفیق به کارگردانی و اجرای شهاب حسینی و تهیه کنندگی حسن خدادای هر پنجشنبه ساعت 9 شب در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

میترا حجار در همرفیق یک گفتگوی ویژه با شهاب حسینی خواهد داشت او به همراه بهترین رفیق خود در این برنامه حضور پیدا خواهد کرد.

بیگرافی میترا حجار

میترا حجار متولد  ۱۵ بهمن ١٣۵۵ در مشهد است .او بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است.

میترا حجار بازیگری را از سال ۱۳۷۶ با حضور در نقشی کوتاه در فیلم غریبانه ساخته احمد امینی آغاز کرد. او بلافاصله همکاری با کارگردان‌های بزرگی همچون مسعود کیمیایی، احمدرضا درویش و بهرام بیضایی را تجربه کرد. اولین تجربه حضور تلویزیونی او بازی در مجموعه پلیس جوان به کارگردانی سیروس مقدم است. از دیگر کارهای او بازی در نمایش‌هایی چون هملت و دایی وانیا است که دومی در فرانسه روی صحنه رفت. همچنین در زمینه موسیقی نیز در حال فعالیت است. وی با پدرام پوراکبری خواننده و بازیگر نوجوان همکاری داشته‌است. حجار در سال ۱۳۸۲ ایران را به قصد فرانسه ترک کرد و سپس برای تحصیل در رشته کارگردانی به آمریکا سفر نمود. میترا حجار در حال حاضر در ایران است و به نظر می‌رسد خواهان ادامه فعالیت هنری خود در ایران باشد.

5300876

او پیش از ترک ایران در فیلم‌های فریاد، متولد ماه مهر، اعتراض، سگ کشی، رخساره، شب‌های تهران، قارچ سمی، ملاقات با طوطی، بازنده، رازها، جنایت، صورتی، فراری، مزاحم، این ترانه عاشقانه نیست و زمستان است حضور داشت.

وی در مصاحبه خود گفت:

چیزی که من در این مدت متوجه‌اش شده‌ام این است که سطح فیلم‌ها نسبت به زمانی که من از این‌جا رفتم خیلی نزول پیدا کرده‌است.

وی در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر برای فیلم خداحافظی طولانی به کارگردانی فرزاد مؤتمن نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها