|

عکس جدید با ظاهری متفاوت از مهران غفوریان!

مهران غفوریان با انتشار عکس جدیدی از خود با ظاهری متفاوت همه را شوکه کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

مهران غفوریان بازیگر طنز سینما و تلویزیون که این روزها با ظاهری متفاوت در بین اذعان عمومی ظاهر شده است بر سر زبان ها افتاده او با انتشار عکس جدیدی از خود با ظاهری متفاوت همه را شوکه کرده است.

بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان (زادهٔ ۳ شهریور ۱۳۵۳) هنرپیشه، کارگردان فیلم، کمدین، فیلم‌نامه‌نویس و مجری اهل ایران است.

جوایز و نامزدها

نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد کمدی از جشنواره حافظ در سال ۱۳۹۵ برای فیلم در حاشیه ۱

نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد کمدی از جشنواره حافظ در سال ۱۳۹۶ برای فیلم همسایه ها

نامزد جایزه بهترین بازیگر از جشنواره سه ستاره در سال ۱۳۹۵ برای فیلم در حاشیه ۱و۲

Untitled

غفوریان فارغ‌التحصیل رشتهٔ نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی می‌باشد. بازیگری را به کارگردانی داریوش کاردان با مجموعه طنز جنگ ۳۹ آغاز کرد؛ و خیلی زود به عرصه کارگردانان تلویزیونی پیوست. از سال ۱۳۷۶ بود که برنامه گل‌ها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه ۱۳۷۷، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد که در بین مردم به نام هژیرها معروف شده بود. بعد از آن هم، زیر آسمان شهر را ساخت که آغازی شد برای پخش هر شب سریالها در تلویزیون. با موفقیت این مجموعه وی مبادرت به ساخت سری دوم و سوم آن نمود. غفوریان سپس در سال ۸۲ شروع به ساخت یک سریال نود شبی دیگر به نام «ورود ممنوع، ممنوع» کرد که ساخت این مجموعه پس از پخش چند قسمت از سوی مدیر وقت گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما متوقف شد. پس از آن وی بیشتر به بازی در فیلم‌های سینمایی و سریالهای تلویزیونی مشغول شد و تنها یک فیلم ویدئویی به نام «من پلیس نیستم» ساخت. تا اینکه در سال ۹۵ در هنگام ساخت سریال همسایه‌ها پس از شکستن پای آرش معیریان کارگردان سریال و انصراف او از ادامه کار، غفوریان کارگردانی کار را به عهده گرفت و فیلمبرداری را از اول آغاز نمود.

غفوریان سال ۱۳۹۴ و در جریان مسابقات خنداننده برتر در برنامه خندوانه، توانست به مرحله فینال راه پیدا کند و همراه با امیرمهدی ژوله جایگاه اول را از آن خود نماید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها