|

آزاده نامداری چرا ممنوع التصویر بود؟ کشف حجاب یا ترک فرزاد؟

علت ممنوع الکاری آزاده نامداری احتمالا به تصاویری که بدون حجاب در سوئیس از او منتشر شد بر می گردد.

لینک کوتاه کپی شد

با درگذشت مجری مشهور و ادامه حواشی، اخبار زیادی در مورد گذشته این بازیگر در حال انتشار است و مصاحبه های قدیمی او هم مورد توجه قرار گرفته است. علت ممنوع التصویری آزاده نامداری یکی از این اخبار است.

آنطور که به نظر می رسد و از مصاحبه اخیر شهاب حسینی در مورد ممنوع التصویری مشخص شد، صدا و سیما مستقیما حرفی از ممنوع التصویری نمی زند.

عبارت دیگری که ممکن است آزاده نامداری هم با آن سروکار داشته ممنوع الکاری است. همانطور که مثلا فردوسی پور را الان می تواند در برخی برنامه ها دید ولی اجرا و برنامه ندارد.

علت ممنوع الکاری آزاده نامداری احتمالا به تصاویری که بدون حجاب در سوئیس از او منتشر شد بر می گردد. البته حواشی و اختلاف با فرزاد حسنی که خود دوره ای ممنوع الکار بود هم بی تاثیر نبوده است.

آزاده نامداری از ممنوع التصویری اش می گوید

گزیده ای از مصاحبه آزاده نامداری در مورد ممنوع التصویری را می خوانید:

  • در تلویزیون هیچ‌وقت به من مجری نمی‌گویند ممنوع‌الفعالیت هستی و نمی‌توانی اجرا کنی.
  • هیچ نامه‌ای وجود ندارد و کسی با صراحت از ممنوع‌التصویری با من حرف نزد.
  • من هم آدم پی‌گیری نیستم و نرفتم پشت دفتر مدیرها بنشینم و آه و ناله کنم که من جوانی‌ام را برای صداوسیما گذاشته‌ام.
  • اگر صداوسیما من را بخواهد خودش درخواست می‌دهد.

10212320222910514317016916910923216310947193227

علت ممنوع التصویری آزاده نامداری از سمت خودش!

نامداری در آن مصاحبه گفته بود در چند سال اخیر بزرگ‌ترین دلیلی که باعث شد من کار رسانه را پی‌گیری نکنم، تولد دخترم بود و فعلا تا یک سال دیگر این موضوع برایم اولویت دارد و وقتی فرزندم بزرگ شود احتمال دارد که برای بازگشت به اجرا تلاش کنم.

او ادامه داد هیچ خصومت شخصی میان من و آدم‌هایی که در تلویزیون هستند اتفاق نیفتاده. باید بدانیم که افراد و مدیران زیادی در تلویزیون تغییر کرده‌اند و تعداد زیادی مجری وارد تلویزیون شده‌اند و حتی می‌بینیم که در کمال تعجب تعداد زیادی بازیگر، ‌اجرا می‌کنند.

هم‌ اکنون برنامه‌های تلویزیون به سمت تولید محتوای زرد رفته و به هر در و دیواری می‌زنند تا دیده شوند.

احتمال رفع ممنوع الکاری آزاده نامداری وجود داشت؟

او در این مورد گفته بود  هم‌اکنون فضای صداوسیما این‌گونه است و من هم آدم صبوری هستم و هیچ وقت خواهش و التماس نمی‌کنم که به من کار بدهند.

او افزود: ‌خیلی وقت‌ها تلویزیون برای تلویزیون تصمیم نمی‌گیرد. فردی که از تو خوش‌اش نمی‌آید از بیرون تلویزیون را تحت فشار می‌گذارد تا تو نباشی. مدیران تلویزیون آدم‌های خوبی هستند اما تحت فشارند.

پر سروصداترین برنامه‌ای که او اجرا، تهیه‌کنندگی‌اش را برعهده داشت «خانمی که شما باشی» بود. این برنامه در سال ۹۴ در حالی که ششمین سری آن پخش می‌شد خبر توقیف آن به گوش رسید در حالی که تیزرهای این برنامه از شبکه دو پخش شده بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها