|

ریحانه پارسا و امیر تتلو در آغوش هم چه می کنند؟ + عکس

عکس لو رفته از ریحانه پارسا و امیر تتلو در آغوش هم

لینک کوتاه کپی شد
2

ریحانه پارسا بازیگر مطرح که خودش را از چشم مردم انداخت و دیگر راهی برای برگشت ندارد هر روز صبح که از خواب بیدار می شود کارهای عجیب و فیلم های مبتذل منتشر می کند که این ویدیو ها مورد توجه کاربران قرار می گیرد.

 ریحانه پارسا در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از خود در حال شکلک در آوردن منتشر کرد که این ویدیو با بازخورد زیاد کاربران فضای مجازی همراه شد. همچنین تحلیلگران فضای مجازی معتقدند که این عکس روی پاهای امیر تتلو گرفته و منتشر شده است.

reyparsaaaa_1616618347_2

خبر داغ : ریحانه پارسا جایگزین الکسیس در موزیک ویدیو جدید ساسی + عکس

ریحانه هفته گذشته بود که از تجاوز به خودش در 16 سالگی گفت و نوشت: ۱۶سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد! از آنجایی که ظاهرم به عمد یا غیر عمد سن من را بیشتر نشان میداد. آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم.به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد.در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می کردم برای خانه نشینی؛ و دل خوش به تماس های آن شخص؛ به خودم آمدم ۲ سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می شدم!

reyhaneparsaj_2536321348357557307_28705207213

خبر های داغ : ورود گلشیفته به صنعت فیلم های مستهجن همه را غافلگیر کرد!

ریحانه پارسا به تازگی عکسی عجیب در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد. تصویری نیمه برهنه با پوشش حداقلیاما چرا ریحانه این عکس های زشت و زننده را منتشر می کند؟

بعد از دستگیری میلاد حاتمی و به دنبال آن انتشار موزیک ویدیو هنجارشکنانه ساسی مانکن توجه ها از ریحانه پارسا و تیم قمار باز ساکن ترکیه دور شد و این جماعت برای اینکه از غافله عقب نمانند و دوباره در کانون توجه باشند دست به هر کاری می زنند و در این بین چه ابزاری بهتر از ریحانه پارسا بازیگری که آلت دست قماربازان شده و به تدریج بی حیا تر می شود.

reyhaneparsaj_2533365644717794606_28705207213

خبر داغ : ریحانه پارسا لخت شد و به سیم آخر زد + عکس

شاید برخی معتقد باشند که ریحانه پارسا شجاعت به خرج داده که این گونه از ماجرای شومی که بر او گذشت نوشت. اما شاید حال روز الان ریحانه پارسا هم با دورانی که مورد تعرض قرار گرفت چندان متفاوت نباشد. چرا که ریحانه بعد از شهرت و محبوبیتی که به دست آورد به ترکیه مهاجرت کرد و اندک زمانی نگذشته بود که تصاویری که از او در فضای مجازی منتشر می شد بیان گر آن بود که ریحانه پارسا در منجلاب فساد غرق شده است. ریحانه این روزها بی محبا سیگار می کشد و مخدر مصرف می کند و با تیم قمار پویان مختاری همکاری نزدیکی دارد تا جایی که ویدیوهایی زشت و زننده از ریحانه به همراه پویان مختاری در فضای مجازی منتشر شده است.

 • نگین ارسالی در

  بیا آدم شو بخدا این کارا عاقبت خوبی نداره

 • فرشاد ارسالی در

  خاک عالم برسر جفتشون.حیوان از اینا خیلی بهتره قربونه حیوان

 • ناشناس ارسالی در

  تففف به اون شرفی که نداریش

 • محبوب ارسالی در

  به ما چه

 • ناشناس ارسالی در

  خاک تو اون سرت واقعا این کارایی که میکنی آبروی خودتو میبره هیچ حس میکنم یه دیوانه ای

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا برای سینمای ایران متاسفم

 • درسا ارسالی در

  ریحانه جن زده شده
  بگونه ای در او جن وارد شده و آنان او را به قهقرا خواهند برد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها