|

قیمت کرایه های جدید از اردیبهشت اعمال می ‌شود

نرخ جدید کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی از اول اردیبهشت ۱۴۰۰ اعمال می ‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران گفت: ‌در صورت تأیید هیأت تطبیق فرمانداری، نرخ جدید کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی از اول اردیبهشت ۱۴۰۰ اعمال می ‌شود. محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران، درباره افتتاح ایستگاه‌های جدید مترو در پایتخت اظهارکرد: از ابتدای سال ۲۰ ایستگاه مترو در تهران افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفته و به زودی ۴ ایستگاه نیز به مجموع ایستگاه‌های قبلی افزوده خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران افزود: در هفته پایانی سال ۹۹، ایستگاه‌های شهید ستاری، شهید اشرفی اصفهانی، یادگار امام(ره) و ایستگاه تربیت مدرس راه‌اندازی می‌شود و تا ابتدای اردیبهشت سال ۱۴۰۰ نیز ۴ ایستگاه دیگر به مجموع ایستگاه‌ها افزوده خواهد شد.

علیخانی درباره سرانجام نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی خاطرنشان کرد: لایحه مربوط به نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی همراه با لایحه تصویب شده بودجه ۱۴۰۰ شهرداری جهت تأیید به هیأت تطبیق فرمانداری ارسال شده است و اگر در هیأت تطبیق ایرادی به آن گرفته نشود، از اردیبهشت سال ۱۴۰۰ نرخ‌های جدید اعمال خواهد شد.!

وی درباره اجرای طرح ممنوعیت تردد شبانه گفت: شورای شهر تهران در این زمینه تصمیم‌گیرنده نیست و لغو یا ادامه اجرای آن منوط به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا است.

پیشنهاد می شود: 

منبع: گسترش نیوز

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها