|

مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرا می شود؟

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره اجرای مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان طی هفته های آتی ابراز امیدواری کرد.

لینک کوتاه کپی شد

دکتر مصطفی سالاری در نشست با شرکای اجتماعی و روسای کانون های بازنشستگان استان ایلام افزود: در مرحله اول متناسب‌سازی حقوق ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار بازنشسته در مرداد ماه انجام شد و ماهانه ۱۰ هزار میلیارد تومان به این قشر از جمعیت پرداخت شد.

وی گفت: برای اجرای مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی رایزنی ها و اقدامات خوبی انجام گرفته است و امیدواریم طی هفته های آتی اجرا شود.

سالاری بیان کرد: پرداخت بخشی از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از دولت در بودجه سال آینده تصویب شده است و این سازمان از همه ظرفیت‌ها و توان کارشناسی برای دریافت مطالبات و ارتقای خدمات جامعه تحت پوشش استفاده می‌کند.

وی عنوان کرد: سالانه ۲ هزار میلیارد تومان برای ۳۰۰ قلم تجهیزات کمک پزشکی در حوزه درمان برای بیمه شدگان  هزینه می شود.

 بهزاد علیزاده، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با بیان اینکه بازنشستگان سرمایه های ارزشمند هستند، یادآور شد: بررسی و رفع مشکلات این افراد، همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

 

  • هوشنگ ارسالی در

    اقای سالاری در مرحله دوم همسان سازی دیگه بازنشستگان سال ۹۹ رو بی نصیب نگذارید مرحله اول همسان سازی که چیزی بهشون اضافه نشد درصورتی که لشکر وکشوری در مهرماه همسان سازی به بازنشستگان ۹۹ نیز تعلق گرفت.به قول خود عمل کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها