|

دانلود موزیک ویدیو من باهات قهرم امیر تتلو منتشر شد

امیر تتلو خواننده پر طرفدار ایرانی عکس جالبی را در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد که شما می توانید این عکس را در زیر متن مشاهده نمایید :

لینک کوتاه کپی شد
2

امیر تتلو خواننده پرطرفدار ایرانی است . امیر تتلو موزیک ویدیو من باهات قهرم را منتشر کرد این موزیک ویدیو همچون آهنگ عالی است و این موزیک ویدیو در ایران توسط دو شاخ اینستاگرامی ساخته شده است . امیر تتلو با این آهنگش توانست خودش را در دل مردم جا کند . نکته جالب این آهنگ این است که هیچ حرف رکیکی به کار نرفته و این جای تحسین دارد که امیر تتلو در این آهنگ از فوش و ناسزا استفاده نکرده است . در ادامه شما می توانید موزیک ویدیو من باهات قهرم امیر تتلو را در زیر متن مشاهده کنید : 

موزیک من باهات قهرم

پیش فروش این موزیک ادامه دارد و مثل موزیک "میخوام" در آخر 10 نفر برتر دارد و این موزیک هم زمانی که به 5 میلیارد برسد وکال و میکس و مستر نهایی آن بخش خواهد شد . برای پیش خرید موزیک و حمایت از این موزیک خفن و برای اینکه موزیک نهایی رو گوش بدید برای خرید به وبسایت tataloo.co مراجعه کنید و موزیک را خریداری کنید همچنین موزیک میخوام هم روی سایت قرار دارد.

amirtataloo.store_1613961202

موزیک من باهات قهرم هشتمین موزیک از آلبوم شیطان پیش فروش این موزیک از 12 بهمن ماه شروع شد!!

این موزیک قرار بود وقتی پیش فروشش (یک و نیم میلیارد تومان) برسد بخش بشود ولی این موزیک در 23 بهمن ماه به صورت ماکت از چنل امیر تتلو بخش شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها