|

دیوانه بازی امیر تتلو در برف ؛ آمادگی بدنی بالا یا تاثیر مخدر؟

امیر تتلو ویدیو جدید در یوتویوب منتشر کرد که در حال برف بازی و غلت زدن است.

لینک کوتاه کپی شد
1

امیر تتلو خواننده پر طرفدار ایرانی که حاشیه های زیادی را روزانه پشت سر می گذارد به تازگی در یوتویوب خود به آدرس Amir Tataloo ویدیویی منتشر کرده که این ویدیو با بازخورد زیاد کاربران فضای مجازی همراه شد . امیر تتلودر ترکیه کاملا برهنه می شود و در برف غلت می خورد و همه بینندگان را متعجب می کند . در ادامه شما می توانید ویدیو جنجالی امیر تتلو را در زیرمتن مشاهده نمایید : 

خبری که جهان را به لرزه در آورد حال امیر تتلو با سابقه هنری بینظیرش می خواهد گامی دیگر برداشته و خود را به جایگاهی که سالهاست در راستای آن تلاش های زیادی کرده برساند . امیر تتلو میخواهد رهبری سر زمینی را در دست بگیرد که از خاک آن روییده و برای تحقق آرمانهایش انرژی هسته ای را خوانده صلح و عشق را در جامعه هموار ساخته گیاه خواری را رواج داده. حال تمامی قلم ها این روز ها از او و تصمیماتش می نویسند و همگی ما نیز منتظر نتیجه این واقعه عظیم و جنجال بر انگیز هستیم. در ادامه شما می توانید حاشیه های امیر تتلو را در زیر متن مشاهده نمایید :

ZDhmNALojElD

دانلود آهنگ "من باهات قهرم" امیرتتلو ؛ عاشقانه تتلو

 

ازدواج سفید ریحانه پارسا و امیر تتلو

ریحانه پارسا پس از مهاجرت به ترکیه حاشیه جدیدی برای خود رقم زده و به دیدار امیر تتلو رفته و البته این خبر را هیچکدام از آنها تا این لحظه رسانه ای نکرده اند . انتشار این خبر توسط یکی از دوستان بسیار صمیمی و نزدیک امیر تتلو (س . گ) صورت گرفت که فقط برای چند دقیقه با انتشار یک استوری از دیدار ریحانه پارسا و امیر تتلو در صفحه اینستاگرامش ، به آنها تبریک گفت و البته پس از چند دقیقه آن را حذف کرد . در این استوری خطاب به امیر تتلو نوشته شده بود : « خسرو آواز ایران تویی داداش ، مبارکتون باشه ، ریحانه و امیر ، چقدر به هم میاد » .

این در حالی است که ریحانه پارسا پس از خروج از ایران و اقامت در ترکیه ، چند استوری از آهنگ های امیر تتلو در روزهای اخیر گذاشته است .

tatal.art.news_1611508865

ویدیو سحر قریشی با تتلو در ترکیه غوغا به پا کرد!

ماجرای انتشار تصویر برهنه 

ریحانه پارسا، بازیگر و چهره جنجالی این روزهای شبکه های اجتماعی است که اخیرا به ترکیه مهاجرت کرده در ماه های اخیر زندگی پارسا با حواشی بسیاری همراه بوده از ازدواج جنجالی وی با مهدی کوشکی و سپس جدایی و اخیرا هم ادعاهای او در خصوص ازدواج سفیدش گرفته تا صحبت هایی در خصوص رابطه او با پویان مختاری و محسن افشانی و لایو اینستاگرامیش با مسیح علینژاد که بسیار پر سر و صدا بوده اما انگار حواشی زندگی پارسا تمام شدنی نیست این بازیگر جوان و پر حاشیه چند ساعت پیش عکسی در صفحه اینستاگرامش با بالاتنه نیمه برهنه منتشر کرده که مطمئنا می تواند برای او دردسرساز شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها