|

رصد بازار

پیش بینی قیمت طلا و سکه در هفته آخر بهمن ماه 99

پیش بینی قیمت طلا و سکه در هفته آخر بهمن ماه 99 . طلا و سکه امروز چه خواهد شد؟

لینک کوتاه کپی شد

قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد روز پنجشنبه ۲۳ بهمن ماه، یک میلیون و ۱۶۴ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد. امروز شنبه 25 بهمن ماه 999 برای قیمت طلا و سکه چه پیش ‌بینی ‌هایی می‌شود؟ طلا در هفته پایانی بهمن ماه 99 چگونه خواهد بود؟

پیش  بینی قیمت طلا و سکه در هفته آخر بهمن

به گفته سید محمود فضل آذر شربیانی، بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، به دلیل کاهش میزان تقاضا، تولید مصنوعات طلا در یک سال گذشته حدود ۷۵ درصد کاهش یافته است. اکنون هم با توجه به نوسان انس جهانی طلا و افزایش قیمت دلار در روزهای پایانی سال، پیش‌بینی می‌شود طلا در هفته پایانی بهمن ماه دوره باثباتی را طی نکند.

پیشنهاد می شود: قیمت طلا 18 عیار و انواع سکه امروز شنبه 25 بهمن 99

در این مورد دنیای اقتصاد هم نوشت: رشد دلار موجب شد سکه تمام بهار آزادی نیز در هفته گذشته سیر افزایشی داشته باشد و از کانال‌های مهمی عبور کند. سکه روز دوشنبه کانال ۱۱میلیون تومانی را با قدرت فتح کرد و در محدوده ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قرار گرفت.

روز سه‌شنبه این فلز گران‌بها با ۱۵۰ هزار تومان رشد به بهای ۱۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسید و روز پنج‌شنبه به کانال ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی رفت. در صورتی که رشد قیمت دلار ادامه پیدا کند، سکه در روز شنبه می‌تواند وارد کانال ۱۲ میلیون تومانی شود. البته فلز گران‌بهای داخلی می‌تواند در ابتدای هفته تحت تاثیر فشار اونس طلا نیز قرار بگیرد.

منبع: تجارت نیوز

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها