|

(عکس) مرگ مدل معروف مکزیکی حین عمل جراحی باسن!

جوزلین کانو ، مدل پرطرفدار 30 ساله مکزیکی، اینفلوئنسر اینستاگرام و طراح لباس شنا ، در پی یک عمل جراحی زیبایی از دنیا رفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- جوزلین کانو، مدل معروف اینستاگرامی با بیش از 13 میلیون فالوور که در دنیای مد و تبلیغ … جوزلین 30 ساله به کیم کارداشیان مکزیکی نیز معروف بود درگذشت.

البته خانواده کانو، هنوز مرگ وی را تایید نکرده اند. با این حال طرفداران ادعا می کنند که ویدیو مراسم خاکسپاری وی در حال حاضر در یوتیوب موجود است. روز چهارشنبه مراسم تشییع جنازه این طراح مکزیکی در ریورساید، کالیفرنیا، محل استقرار کانو، بارگذاری شده است.

در زیر عنوان تشییع جنازه آمده است: "جوزلین، روز چهارشنبه 14 مارس 1990 به دنیا آمد و دوشنبه ، 7 دسامبر 2020 به زندگی ابدی ورود کرد." کانو بیش از 12 میلیون نفر دنبال کننده و یک خط تولید لباس شنای پررونق با برند Joselyn Cano Swimwear داشت. در پروفایل LinkedIn وی همچنین آمده است که او قبل از تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر و مدل موفق در شبکه های اجتماعی ، در دانشگاه ایالتی سن دیگو و در رشته میکروبیولوژی تحصیل کرده بود.

(عکس) مرگ مدل معروف مکزیکی حین عمل جراحی باسن!

آیا او به راستی فوت کرده است؟

بسیاری از رسانه در مکزیک تلاش کردند تا با نزدیکان و خانواده جوزلین تماس بگیرند از جزئیات مرگ وی مطلع شوند. اما خانواده این مدل مشهور مرگ وی را تایید نکردند. این طراح لباس شنا که "کیم کارداشیان مکزیکی" نامیده می شود، اوایل ماه جاری برای جراحی پلاستیک (تزریق باسن به سبک برزیلی) به کلمبیا سفر کرده بود. در همین حال ، صفحه شخصی اینستاگرام وی آخرین بار در 7 دسامبر به روز شد و صفحه مارک لباس شنای او از تاریخ 8 دسامبر، روز پنجشنبه، فعال بوده است.

(عکس) مرگ مدل معروف مکزیکی حین عمل جراحی باسن!

دیگران درباره مرگ وی چه می گویند؟

خبر مرگ جوزلین اولین بار روز سه شنبه در توئیتر مدلی دیگر، لیرا مرسر، منتشر شد. مرسر نوشت: "پناه بر خدا! جوزلین کانو در حال جراحی در کلمبیا درگذشت، چقدر هولناک!." وی در پیامی توئیتر افزود: "او که خیلی خوب به نظر می رسید . باورم نمی شود! خدا به خانواده اش صبر بدهد." طرفداران او اکنون به دلیل خبر فوت نابهنگام احتمالی این ستاره سوگواری می کنند.دیگران تعجب می کنند که چرا نمایندگان مارک Cano این خبر را تایید نکرده اند. یکی از طرفداران او خاطرنشان کرد : "با توجه به اینکه نام برند متعلق به جوزلین است (احتمالا؟) حداقل اینکه نام او را به یدک می کشد ، حتما باید بیانیه دهید. منظورم این است که او بیش از 12 میلیون دنبال کننده داشت. "

درباره این عمل زیبایی

عمل تزریق باسن برزیلی، که شامل پیوند چربی از یک ناحیه بدن به باسن است، در سالهای اخیر باعث مرگ های زیادی شده است. سال گذشته ، The Post در مورد افزایش "تکان دهنده" عمل تزریق باسن در بازار سیاه هشدار داده بود. این جراحی یکی از پرخطرترین اقدامات زیبایی در ایالات متحده است که طبق آمار سال 2015 انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، محبوبیت آن از سال 2000، بیش از 250 درصد افزایش یافته است.

  • ناشناس ارسالی در

    اخر بدن فروشی جز این نیست

  • حسین ارسالی در

    خودایی خیلی هم حق بوده

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه