|

حقوق اردیبهشت بازنشستگان بانک رفاه به چه دلیل واریز نشده است؟

بر اساس خبر‌های رسیده پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی عقب افتاده است.

لینک کوتاه کپی شد
1

علی اکبرعیوضی عضوهیات مدیره کانون بازنشستگان تهران آخرین جزئیات درباره عدم پرداخت حقوق بازنشستگان را تشریح کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از عرشه آنلاین؛ طبق اعلام سازمان تامین اجتماعی، قرار است پرداخت مستمری بازنشستگان کارگری از بیستم هر ماه آغاز و براساس حروف الفبا تا پایان ماه انجام شود ولی این ماه که افزایش مستمری بازنشستگان در سال جدید اعمال شده، پرداخت‌ها عقب افتاده؛ اکنون چهار روز است که هیچ مستمری‌ای به حساب بازنشستگان واریز نشده است.

علی اکبر عیوضی، در این رابطه با بیان اینکه این تاخیرها نتیجه بدقولی مدیران سازمان تامین اجتماعی است، گفت: سال قبل هم چندین ماه این اتفاق افتاد؛ الان ظاهراً پرداخت‌ها متوقف شده و قرار شده مستمری‌ها سی‌ام به حساب بازنشستگان واریز شود.

وی با تاکید بر اینکه باید به برنامه‌های اعلام شده برای پرداخت مستمری‌ها پایبند باشند؛ افزود: سازمان تامین اجتماعی ادعا می‌کند وضعیت مالی بسیار خوبی دارد و مشکلات کسری بودجه برطرف شده؛ پس باید پرسید چرا مستمری بازنشستگان را به موقع واریز نمی‌کنید؟!

به گفته وی، عدم پایبندی تامین اجتماعی به جدول اعلامی واریز مستمری‌ها، موجب سرگردانی بازنشستگان شده، قسط وام، اجاره خانه، درمان و بسیاری از هزینه‌ها روی دست‌شان مانده و هر روز منتظر پرداخت هستند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • سعید ارسالی در

    نمی‌دونم چی بگم 30سال کار کردیم به امید اینکه اواخر زندگی بتونیم بدون دغدغه زندگی کنیم ولی از روزی که بازنشسته شدیم دغدغه‌های مالی بیشتر شده تا 15ماه اگر کم بخریم کم بخوریم حقوق کفایت می‌کنه

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها